reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A20s-02

Samsung Galaxy A20s kullanıcılarına sevindirici gelişme

Giriş seviyesine konumlanan Samsung Galaxy A20s hakkında güzel bir haber paylaşmak istiyoruz. Android 10 güncellemesini beklenen Samsung Galaxy A20s nihayet bu güncellemeye kavuşuyor.

Yazılım paketi Samsung’un 1 Mart tarihli Android güvenlik yamasının yanı sıra çeşitli yeni özellikler sunuyor. Galaxy A20s modeli için paylaşılan Android 10 güncellemesinin yaklaşık 1.3 GB boyutunda olduğunu söyleyelim. Yüksek bir boyutta olduğu için güncellemeyi Wi-Fi bağlantısı üzerinden indirilmesi tavsiye ediliyor. Yeni güncelleme sürümünü Ayarlar uygulamasının “Yazılım güncellemesi” sekmesinden indirebilirsiniz. Henüz güncelleme telefonunuz için yayınlanmadıysa sabırlı olmanızda yarar var. Telefonun önümüzdeki günlerde yayınlanma olasılığı kuvvetle muhtemel.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A20s One UI 2.0 arazüyüne kavuşuyor

Güncelleme ile birlikte One UI 2.0 yükseltmesi de geliyor. Daha modern bir arayüz sunan One UI 2.0’da karanlık mod bulunuyor. Gündüz ve gece ortamları için gelişmiş görüntü, metin ve renk ayarları kullanıcılara sunuluyor. Daha net uygulama simgelerinin ve sistem renklerinin yer aldığı güncellemede boşa harcanan ekran alanını ortadan kaldırmak için geliştirilmiş başlık ve tuş düzenleri de yer alıyor. Daha akıcı animasyonlarla eğlenceli bir kullanım deneyimi vadeden Android 10 güncellemesinde yeni navigasyon hareketleri de eklenmiş durumda.

Kullanıcılar parmaklarını minimum düzeyde hareket ettirerek büyük ekranlarda daha rahat bir şekilde gezebiliyor. Ana ekran tuşuna çift dokunarak veya ekranın alt kısmında ortadan aşağıya doğru kaydırarak tek el moduna ulaşılabiliyor. Büyük metinler için yüksek kontrastlı klavyelerin ve düzenlerin geliştirildiği Android 10 güncellemesinde ekran kapalıyken parmak izi simgesini gösterme seçenekleri de eklenmiş durumda. Pil kullanım grafiğinde artık daha ayrıntılı bilgiler yer alıyor.

Samsung Galaxy A20s’in Türkiye fiyatının 1.699 TL olduğunu hatıralım.

İlginizi çekebilir

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!