reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Pro 2

Samsung Galaxy Buds Pro 2 kablosuz kulaklık da yolda bulunuyor

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Flip4 ve Galaxy Watch5 yanında Samsung Galaxy Buds Pro 2 modeli de geliyor.

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Samsung Galaxy Z Flip4, geçtiğimiz hafta yapılan resmi olmayan açıklamaya göre 10 Ağustos tarihinde lanse edilecek ve belirli pazarlarda ön sipariş üstünden satışa açılacak. Katlanabilir telefonların 26 Ağustos itibarıyla ise normal satışa çıkacağı aktarılıyor. Aynı etkinlikte Samsung Galaxy Watch5 (40 ve 44mm) ve Galaxy Watch5 Pro (46 mm) akıllı saat modelleri de olacak. Yani 10 Ağustos tarihinde lanse edilecek akıllı saatler, 26 Ağustos itibarıyla ise normal satışa çıkacak. Bunlara ek olarak 10 Ağustos tarihinde karşımıza yeni kablosuz kulaklık modeli Samsung Galaxy Buds Pro 2 de çıkarılacak. Halihazırda seri üretime alındığı aktarılan, bu açıdan yakında sızdırılması çok olası olan ürün, yapılan sızıntıya göre mor, gri ve beyaz renklerde geliyor. Burada ilk aşamada siyah rengin sunulmayacak olması ilginç görünüyor.

Seri üretim şimdi başladığı için Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Flip4 ve Galaxy Watch5 modellerinden daha önce raflara çıkarılması olası olan ürün, teknik olarak masaya neler koyacak henüz bilinmiyor. Ancak kulak içi formunda olacağı hemen hemen kesin olan ürün, güncellenen sürücüleri ile ses kalitesini artıracaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Buds Pro 2 kablosuz kulaklık modeli bir ihtimalle ufak sağlık özelliklerine de sahip olabilir. Bu kesin değil ancak ürün belirli konularda spor takibi sürecine destek olabilecek veriler toplayabilir. 360 derece ses performansının geliştirilmesi olası olan kablosuz kulaklık, pil ömrü ve gövde sağlamlığı konusunda da iyileştirilecektir. Ürünün fiyatı ise henüz sızdırılmış değil.

Not: Görsel temsilidir.

Samsung Galaxy Buds Pro 2 yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın