reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Buds Pro 2 kablosuz kulaklık

Samsung Galaxy Buds Pro 2 kablosuz kulaklık için tasarım sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Flip4 ve Galaxy Watch5 yanında Samsung Galaxy Buds Pro 2 modeli de geliyor.

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Samsung Galaxy Z Flip4, geçtiğimiz ay yapılan resmi olmayan açıklamaya göre 10 Ağustos tarihinde lanse edilecek ve belirli pazarlarda ön sipariş üstünden satışa açılacak. Katlanabilir telefonların 26 Ağustos itibarıyla ise normal satışa çıkacağı aktarılıyor. Aynı etkinlikte Samsung Galaxy Watch5 (40 ve 44mm) ve Galaxy Watch5 Pro (46 mm) akıllı saat modelleri de olacak. Bunlara ek olarak 10 Ağustos tarihinde karşımıza yeni kablosuz kulaklık modeli Samsung Galaxy Buds Pro 2 de çıkarılacak. Geçtiğimiz haftalarda seri üretime alındığı yönünde bilgiler gelen ürün, 91Mobiles tarafından tasarımsal olarak sızdırıldı.

Model tasarımsal açıdan büyük bir sürpriz oluşturmuyor. Yüksek pasif yalıtım getiren kulak içi formunu benimseyen model, standart görünen bir şarj özellikli hazne ile geliyor. Kulak kısımları biraz büyük duran Galaxy Buds Pro 2, daha önce de aktarıldığı üzere mor, koyu gri ve beyaz renklerde hazırlanıyor.

Daha önce seri üretime girdiği için Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Flip4 ve Galaxy Watch5 modellerinden daha önce raflara çıkarılması olası bilgisi verilen ürün, teknik olarak masaya neler koyacak henüz bilinmiyor. Ancak kulak içi formunda olacağı hemen hemen kesin olan ürün, güncellenen sürücüleri ile ses kalitesini artıracaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Buds Pro 2 kablosuz kulaklık modeli bir ihtimalle ufak sağlık özelliklerine de sahip olabilir. Bu kesin değil ancak ürün belirli konularda spor takibi sürecine destek olabilecek veriler toplayabilir. 360 derece ses performansının geliştirilmesi olası olan kablosuz kulaklık, pil ömrü ve gövde sağlamlığı konusunda da iyileştirilecektir. Ürünün fiyatı ise henüz sızdırılmış değil.

Samsung Galaxy Buds Pro 2 yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın