reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fit 3

Samsung Galaxy Fit 3 için renk seçenekleri ortaya çıktı

Galaxy Fit serisinin yenisi, akıllı saat formundaki spor odaklı model Samsung Galaxy Fit 3 için bugün yapılan sızıntı ile renkler göründü.

Uzun zamandır söylentileri gelen Samsung Galaxy Fit 3, görebileceğiniz üzere yerini alacağı Galaxy Fit 2’den farklı olarak bir akıllı bileklik formunda değil. Yeni sızıntı ile üç farklı renkte geldiği resmiyet kazanan ürün, maalesef halen teknik olarak detaylandırılmış değil. Şu an için renkli bir AMOLED ekran üzerine kurulduğu görülen model, bir akıllı saatten beklenen hemen her şeyi uygun bir fiyata yerine getirebilecek. Henüz ne zaman tanıtılacağı ya da kaça satılacağı netleşmeyen Galaxy Fit 3, yüzde 99 ihtimalle tanıtıldıktan hemen sonra Türkiye’de de satışa sunulacaktır. Eğer bu formda bir ürün bakıyorsanız şu an çok sayıda alternatif var. Örneğin Türkiye’de en son rakiplerden Xiaomi Smart Band 8 Active satışa sunulmuştu. Smart Band 8 Active, Türkiye’de kısa süre önce direkt olarak buradan 679 TL’ye satışa sunulmuştu. Smart Band 8’den daha ucuz olan ürün, üzerinden geçmek adına 1,47-inç 172×320 piksellik 450 Nit renkli LCD ekranıyla kişilere normal modelden daha büyük bir ekran alanı sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

210 mAh piliyle 14 günlük pil ömrü bulunan basit akıllı saat, 100’den fazla saat arayüzü taşıyor ve elbette sudan belirli bir seviyeye kadar (Resmi olarak 50 metre açıklanıyor) etkilenmiyor. 50’den fazla sporu otomatik olarak takip eden ve detaylı şekilde kayıt altına alan ürün, nabız ve uyku takibi yanında SpO2 ölçümü yapabiliyor yani kandaki oksijen oranına bakabiliyor. 9,99 mm kalınlığında olduğu açıklanan akıllı saat, yurt dışında toplam beş farklı renkte silikon kayış ile elde edilebiliyor.

Samsung Galaxy Fit 3 yanında bu da ilginizi çekebilir: Vivo X Flip katlanabilir telefon modeli

İLGİLİ HABERLER