reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10.1 (2014 Edition) incelemesi

Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
S PEN SON NOKTAYI KOYUYOR
Yeni Galaxy Note 10.1, Android işletim sisteminin 4.3 sürümüyle çalışıyor ve Samsung’un birçok özelleştirme ve yetenekle gelen Touchwiz arayüzünü kullanıyor. Samsung’un büyük emek harcayarak geliştirdiği ve neredeyse yeni bir işletim sistemi kadar donanımlı arayüzü, tablet kullanmayı tam anlamıyla bir keyif haline getiriyor. Yeni geliştirilen dergi görünümlü arayüze ulaşmak için ana ekranda parmağınızı aşağıdan yukarı sürüklemeniz yeterli oluyor. Bu arayüzde Haberler, Kişisel ve Sosyal başlıkları altında tüm olan biteni takip edebiliyor, arkadaşlarınızla iletişimde kalabiliyorsunuz. Çoklu Pencere de yine yerli yerinde. Aktif ettiğiniz takdirde seçtiğiniz uygulamaların ikisini aynı anda tek bir pencerede çalıştırabiliyorsunuz.
Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
S Note ve SketchBook gibi uygulamalar ise tabletle birlikte gelen S Pen’in sınırlarını zorlamak için tasarlanmış desek abartmış olmayız. S Note’la yapabilecekleriniz neredeyse hayal gücünüzle sınırlı. Samsung bu uygulamayı öylesine geliştirmiş ki her türlü not alma ihtiyacınızda bu uygulama dışında hiçbir şeye ihtiyacınız yok. Autodesk’in geliştirdiği SketchBook for Galaxy ise profesyonel bir boyama ve çizim uygulaması. Bu uygulamayla profesyonel seviyede işlere imza atabilirsiniz.
Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition
Samsung, saydıklarımız dışında birçok farklı uygulama ve yetenekle tableti en donanımlı Android tablet haline getirmeyi başarmış.