reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 ailesinden yeni bilgiler

Samsung Galaxy Note 10 ailesi hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer modellerin renk seçenekleri gündemde.

4G ve 5G destekli standart Galaxy Note 10 ile 4G ve 5G destekli Galaxy Note 10 Pro modelleri daha şimdiden gündemden düşmüyor. İşte bu modeller, sağlam kaynaklara göre beş farklı renk seçeneğiyle karşımıza çıkacak. Söylendiği kadarıyla burada resmi olarak kırmızı, siyah, gümüş, beyaz ve pembe renk seçenekleri sunulacak. Burada özellikle kırmızı renk seçeneği dikkat çekerken, süreçte son kararın henüz verilmediği de gelen bilgiler arasında yer alıyor. Samsung Galaxy Note 10 ailesi, bu renkler ile kontrast oluşturacak farkı renkteki S Pen kalemler de taşıyacak deniyor. Yeni S Pen’de bir kamera olacağı da söyleniyor ancak bu detay 2019 için çok olası durmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 ailesi, Galaxy S10 ailesinden daha güçlü olacak

Bildiğimiz kadarıyla normal modelde 6,28 inç, Pro modelde 6,75 inç bir ekran yer alıyor. Yüksek çözünürlüğe sahip olacak bu AMOLED ekranlar, 19:9 en boy oranıyla kesin olarak birer ekran deliği barındırıyor. Bu ekran deliklerinde modellerin ön kameraları yer alıyor. Normal Galaxy Note 10 modelinde bir adet, Pro’da ise iki adet ekran entegre ön kamera karşımıza çıkacak. Güçlerini satıldıkları yere göre Snapdragon 855 ya da Exynos 9825 işlemciden alacak telefonlar, butonsuz yapıya sahip bir tasarımını benimseyecekler.

İlginizi Çekebilir

İlginç bir ışık modeli