reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 için hem şaşırtan hem de üzen haber

7 Ağustos tarihinde resmi olarak lanse edilecek amiral gemileri Samsung Galaxy Note 10 Pro ve Galaxy Note 10 için yeni bilgiler ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Pro, cihazları yakından görme şansı elde eden sağlam bir kaynağın açıklamasına göre kesin olarak 3.5 mm kulaklık girişini taşıyor. Tasarımsal olarak sayfadaki taslaklar ile birebir aynı göründüğü söylenen modellerin, Galaxy Note 9 ile benzer bir S Pen deneyimi sunduğu da gelen bilgiler arasında yer alıyor. Burada başlıkta bahsettiğimiz üzen detay ise Galaxy Note 10 modelinden geliyor. Söylendiği kadarıyla cihazda microSD yuvası bulunmuyor. MicroSD’yi bir “Pro” özellik olarak Galaxy Note 10 Pro’ya koyması oldukça şaşırtan firma, bu açıdan şaşırtıyor ve biraz tepki çekecek izlenimi oluşturuyor. Bu hamlesiyle birçok Note 9 kullanıcısını direkt olarak Galaxy Note 10 Pro’ya yönelten firma, cihazlarda büyük yazılım değişiklikleri de getirmiyor deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Pro hakkında diğer bilgiler şöyle

Hatırlamak adına modellerden Galaxy Note 10 Pro 6,8 inç bir Dynamic AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Galaxy Note 10’da ise 6,4 inç bir Dynamic AMOLED ekran yer alıyor. Ortak olarak güçlerini satıldığı yere bağlı olarak Snapdragon 855 ve Exynos 9825 işlemcilerden alan telefonların, en üstte 12 GB RAM ve 1 TB dahili depolama ile donatılacağı tahmin ediliyor. Telefonlar için başlangıç fiyatının 1.000 doları geçeceği de üzen detaylar arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi ekran altı kamera teknolojisi