reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10’un fiyatına yönelik ilk sızıntı

Merakla beklenen Samsung Galaxy Note 10 ailesi hakkında fiyata yönelik ilk sızıntı yapıldı. Bu bilgi doğruysa aile hiç ama hiç ucuz olmayacak.

Samsung Galaxy Note 10 ailesi bildiğiniz üzere dört farklı modelden oluşuyor. Burada 4G / 5G destekli Galaxy Note 10e ve 4G / 5G destekli Galaxy Note 10 ya da Note 10 Pro modelleri yolda bulunuyor. İşte bu aile söylendiği kadarıyla 1.100 – 1.200 dolar seviyesinde raflardaki yerini alacak. Yani görüldü üzere hiç ama hiç ucuz olmayacak telefonlar, bu açıdan bütçeleri fazlasıyla zorlayacak gibi görünüyor. Hatta çoğu kişinin satın alma açısından yanına yaklaşamayacağı Note 10 modelleri, buna karşın üst düzey bir tasarım ve teknik detaylar taşıyor. Ayrıntılı fiyat bilgilerinin önümüzdeki haftalarda çıkması beklenen Galaxy Note 10 ailesi, son dönemde sık sık gündemde geliyor ve oldukça merak ediliyor. Note serisinin uzun süredir kendisine has bir takipçi kitlesi bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 ailesinden diğer bilgiler şöyle

Güçlerini Snapdragon 855 veya Exynos 9825 işlemciden alacak telefonlardan Samsung Galaxy Note 10e’de 6,28 inç, Note 10 / Note 10 Pro’da ise 6,75 inç bir ekran yer alıyor. Ekrana entegre kamera altyapısı benimseyecek telefonlar, burada merkeze konumlandırılmış tek bir kamera barındıracak deniyor. Bu kameranın oldukça ufak bir delikte olduğu da gelen bilgiler arasında bulunuyor. 3.5 mm kulaklık girişi taşımayacak Note 10 ailesinin, daha önceki bilgilerin aksine fiziksel butonları koruyacağı da söyleniyor. Yani cihazda dokunmatik yüzeyler değil standart butonlar kullanılıyor.

İlginizi Çekebilir

Logitech’ten VR dünyasına özel stylus