reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10 ailesinden dikkat çeken yeni detay

Samsung Galaxy Note 10 ailesi hakkında yeni bir detay ortaya çıktı. Bu detay bu sefer bir sızıntı değil gerçek cihazlardan geliyor.

4G ve 5G destekli standart Galaxy Note 10 ile 4G ve 5G destekli Galaxy Note 10 Pro modelleri merakla bekleniyor. İşte bu modeller, bir benchmark üzerinde göründüğü üzere Galaxy Note 9 gibi 18.5:9 değil, Galaxy S10 serisi gibi 19:9 en boy oranına sahip ekranlar ile geliyor. Ortaya çıktığı kadarıyla normal modelde 6,28 inç, Pro modelde ise tam 6,75 inç bir ekran yer alıyor. Oldukça yüksek çözünürlüğe sahip olacak bu AMOLED ekranlar, 19:9 en boy oranıyla kesin olarak birer ekran deliği barındıracak deniyor. Bu ekran deliklerinde modellerin ön kameraları yer alıyor. Normal Samsung Galaxy Note 10 modelinde bir adet, Pro’da ise iki adet ekran entegre ön kamera karşımıza çıkacak.

Samsung Galaxy Note 10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Note 10 ailesi merak uyandırmaya başladı

Bildiğiniz üzere güçlerini satıldıkları yere göre Snapdragon 855 ya da Exynos 9825 işlemciden alacak telefonlar, butonsuz yapıya sahip bir tasarımını benimseyecekler. Note serisinin fanları tarafından merakla beklenen telefonların, Galaxy S10 ailesiyle sunulan tüm yenilikler yanında birçok farklı teknolojiyi de taşıması bekleniyor. Çok daha hızlı dahili depolama biriminiyle gelecek Note 10 ailesi, kutularından Android Q değil Android Pie ile çıkacak.

İlginizi Çekebilir

İlginç bir ışık modeli