reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Avengers Endgame yıldızının büyük pişmanlığı

Marvel Sinematik Evreni’nde Nebula karakteriyle karşımıza çıkan Karen Gillan Avengers Endgame filmine dair en büyük pişmanlığını açıkladı. Onun bu sözleri Doctor Who hayranlarını fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor.

Bildiğiniz gibi Karen Gillan aslında zaman yolcuğunu meselelerine pek uzak bir isim değil. Marvel Sinematik Evreni’ne dahil olmadan çok önce onu BBC’nin klasikleşen dizisi Doctor Who’da seyrediyorduk. Amy Pond karakterine hayat veren oyuncu Doktor ile sayısız maceraya atıldı. Onun zaman yolculuğu maceralarına uzun süre şahit olduk. Geçtiğimiz günlerde Cinemablend‘e konuşan Gillan hem Avengers Endgame’in zaman yolculuğunu kullanma biçimini övdü, hem de filme dair en büyük pişmanlığını açıkladı.

Avengers Endgame pişmanlığı

“Doctor Who sayesinde zaman yolculuğu konusuna hakim olduğumu söyleyebilirim. Bu sayede bir nevi zaman yolculuğu uzmanı oldum. Bu yüzden Avengers Endgame filmindeki zaman yolculuğu sisteminin mantıklı olduğunu söyleyebilirim. Fakat bana sorarsan zaman yolculuğu filmlerinden bahsederken mutlaka Doctor Who’nun ismini anmalılardı. Bu fikri o zaman ortaya atmadığıma gerçekten inanamıyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bizce de Doctor Who zaman yolculuğu denildiğinde adı mutlaka anılması gereken yapımlardan biri. Fakat o sahnede sayılanların tamamının film olduğunu da unutmamak gerekiyor. Yine de Avengers Endgame filminde kahramanlarımızdan birinin Doctor Who’nun adını anması Karen Gillan bağlantılı çok güzel bir gönderme olurdu.

İlginizi çekebilir

Hulk’ın Endgame’deki ilk sahnesi