reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 için yeşil renk de kendisini gösterdi

Samsung Galaxy Note 20 Ultra sonrasında karşımıza çıkan normal Galaxy Note 20 için eksik kalan yeşil renk de ortaya çıktı.

Roland Quandt tarafından ilk aşamada aşağıda gördüğünüz iki farklı rengiyle karşımıza çıkarılan Samsung Galaxy Note 20, şimdi sunulan üç renk arasında en az dikkat çekecek “Mystic Green” rengiyle karşımızda yer alıyor. Mystic Bronze ve Mystic Gray renkler yanında sönük kalan yeşil seçenek, biraz daha koyu olsa daha da güzel olurmuş dedirtiyor. Ancak elbette tasarım kişiden kişiye değişiyor. Bu rengi de beğenenler olacaktır denirken, model biliyorsunuz en son plastik bir arka bölüme sahip olacak denilmiş ve bu da çok tepki çekmişti.

Samsung Galaxy Note 20
Samsung Galaxy Note 20

Samsung Galaxy Note 20 için bilinmesi gerekenler

Gücünü Avrupa pazarında Exynos 990, diğer pazarlarda ise Snapdragon 865 Plus işlemciden alacağı aktarılan telefon, 6,7 inç FHD+ 60 Hz Super AMOLED “düz” ekrana sahip. Burada sadece 60 Hz sunuluyor olması çok kötü dururken, cihaz 8 GB RAM + 256 GB depolama ile geliyor. Önündeki delikte 10 megapiksel selfie kamerası yer alan Galaxy Note 20, arkasında 12 megapiksel + 12 megapiksel + 64 megapiksellik üçlü kamera taşıyor. Pili 4.300 mAh olan telefon, 5G desteğine sahip. Ultra gibi Project xCloud desteği bulunan Galaxy Note 20, kablosuz DeX desteğini de taşıyor. MicroSD yuvası ve kulaklık girişi olmayan modelin, ultrasonik parmak izi sensörü ekranına entegre ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi Çekebilir

Firmanın en son çıkan katlanabilir modeli böyle üretiliyor!