reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 4

Samsung Galaxy Note 4 incelemesi

Galaxy ailesinin en güçlü modellerinden biri olan Samsung Galaxy Note 4, şaşırtıcı yetenekleri ve üstün performansıyla oldukça etkileyici

Türkiye’de ve dünyada büyük başarı yakalayan Samsung Galaxy serisi, bu başarısının büyük bir kısmını Galaxy Note modellerine borçlu. Seri şimdi önemli yenilikler getirmekle kalmayıp önceki modelin eksikliklerini kapatan yeni bir modele merhaba dedi. Galaxy Note 4, Samsung tarafından geliştirilen şimdiye kadarki en iddialı mobil cihaz.

Apple’ın büyük ekranlı modellerini duyurmasıyla birlikte kısa sürede bu boyuttaki cihazlar çok daha göz önünde olacak. Bu durum açıkça Samsung’un yararına çünkü bu alanda çok tecrübeli. Samsung önceki modellerin en önemli sorunlarından olan tasarıma yeni modelde çok daha fazla önem vermiş. Galaxy Note 4, ultra şık bir tasarım ve beklenilenin ötesinde yüksek malzeme kalitesi sunuyor olmasa da ilerleme hemen fark ediliyor. Metal çerçeve, kenarları yuvarlatılmış ekran ve diğer irili ufaklı detaylar Galaxy Note 4’ü gerçekten bir önceki modele göre çok daha şık ve kaliteli kılıyor. Kalite algısını düşüren deri görünümlü arka kapaktaki dikişler kaldırılmış. Galaxy Note 4’ün arka yüzeyi bakıldığında deriye biraz daha yakın gerçekçi bir his uyandırıyor.