reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 4

Samsung Galaxy Note 4’ün kontratlı satış fiyatları belli oldu

Kısa bir süre önce Samsung Galaxy Note 4’ün Türkiye’deki çıkış tarihini ve cihazın peşin satış fiyatını sizlerle paylaşmıştık. Bugün sizlerle paylaşmak istediğimiz haber ise Galaxy Note 4’ün kontratlı satış fiyatı ile ilgili. Turkcell, bu yılın merakla beklenen telefonlarından biri olan Galaxy Note 4’ün kontratlı satış fiyatlarını paylaştı.

17 Ekim’de piyasadaki yerini alacak telefon, tarifelere ek 121,99 TL’den (250 MB internet ile) başlayan fiyatla şu anda ön siparişe sunulmuş durumda. Hepsi bir arada, konuşma, internet ve kulüplere özel teklifler olmak üzere dört farklı paket ve bu paketlerin kendi içerisinde farklı paketlere ayrıştığı Galaxy Note 4, 12 veya 24 ay taahhütle satın alınabiliyor. Turkcell’in sunduğu paketlere buradan göz atabilirsiniz.

Turkcell, Galaxy Note 4’ü satın alacak müşterilerine ilk 3 ay 50 GB Akılıı Depo, ilk ay sınırsız Turkcell Müzik ve App Market’te 20 TL’lik indirim kuponunu ücretsiz verecek. Kurumsal müşteriler ise 1 ay video konferans ve cep asistan uygulamasından yararlanabilecek. 17 Ekim’de Turkcell’de, 24 Ekim’de diğer teknoloji zincirlerinde piyasaya sunulacak 32 GB dahili hafızalı telefonun peşin satış fiyatı ise 2,299 TL.

Samsung Galaxy Note 4