reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S4’ün kontratlı satış fiyatları belli oldu

Samsung‘un 27 Nisan’da Türkiye’de satışa sunacağı Galaxy S4‘ün kontratlı satış fiyatları belli oldu. Turkcell, geçtiğimiz hafta Galaxy S4‘ün 16 GB‘lık versiyonunun peşin satış fiyatının 1.999 TL olduğunu açıklamış ve ön siparişleri kendi sitesi üzerinden toplamaya başlamıştı. Turkcell şimdi de akıllı telefonun 32 GB‘lık versiyonunun peşin ve kontratlı satış fiyatını açıkladı.

Turkcell’lilere iki kat hızlı internet keyfi yaşatacak olan Samsung Galaxy S4, 24 ay kontratlı, ayda 79 TL’den başlayan fiyatlarla 27 Nisan’da kullanıcıların karşına çıkacak. Kullanıcılar,  Galaxy S4’ü 27 Nisan’dan itibaren, turkcellmagaza.com ve anlaşmalı zincir mağazaları üzerinden satın alabilecek. Kullanıcılar Galaxy S4’ün 32 GB‘lık versiyonunu ise 2.099 TL‘ye sahip olabilecek. Bu arada 26 Nisan tarihine kadar akıllı telefonu ön siparişle satın alanlar aylık 1 GB internet paketini de ücretsiz olarak alabiliyor.

Vodafone da Galaxy S4’ün kontratlı satış fiyatını duyurdu. Vodafone Red farkıyla, kullanıcılar, ayda 29 TL’den başlayan fiyatlarla Galaxy S4’e sahip olabiliyor. Galaxy S4’e Vodafone Red tarifeleriyle sahip olacak ilk beş bin kişiye 200 TL değerindeki orijinal Samsung aksesuar paketi ve 16 GB hafızalı microSD kart ücretsiz olarak veriliyor.

Samsung Galaxy S4’ün incelemesini önümüzdeki ay LOG’un inceleme sayfalarında okuyabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER
Samsung Galaxy S IV ve tüm özellikleri
Samsung Galaxy S IV ve Samsung Galaxy S III karşılaştırması
Samsung Galaxy S IV’ün bütün aksesuarları
Samsung Galaxy S4, 1.999 TL’den ön sipariş almaya başladı

İLGİLİ HABERLER