reklamı kapat

POPÜLER

Kedi kulakları 5 günde 700 bin dolar fon topladı [Video]

Geçtiğimiz hafta fon toplama platformu Indiegogo’da görücüye çıkan kulaklık, henüz ilk haftasında 700 bin dolar fon topladı. 250 bin dolar hedefiyle yola çıkan Axent Wear imzalı kulaklıklar amacına çoktan ulaştı bile. Peki bu yoğun ilgi neden? Kedi kulağı tasarımı elbette.

Axent Wear’ın tasarım ödülü de alan “Kedi Kulağı Kulaklıkları” ilgi çekici özelliklere sahip. Renk değiştiren LED aydınlatmalarla ışıklandırılan kulaklığın öne çıkan en büyük artısı elbette kedi kulakları. Ancak bu sevimli organlar yalnızca görüntüden ibaret değil. Zira kedi kulakları birer harici hoparlör görevi görüyor. Böylelikle o an dinlediğiniz müziği tek bir tuşla dışarıya vererek herkesle paylaşabiliyorsunuz.

axent wear, kulaklık
4 farklı versiyonu bulunan Axent kulaklıkların fiyatı 150 dolar ile 2,000 dolar arasında değişiyor. Her versiyon mavi, kırmızı, yeşil ve mor olmak üzere farklı renk seçenekleriyle geliyor. 2 bin dolarlık modelin bu denli pahalı olmasının sebebi ise; kulaklığa istediğiniz tasarımı ekletme fırsatı veriyor olması. Kulaklığın 10 bin dolarlık pek de gerçekçi olmayan bir versiyonu da mevcut. Bu versiyonda renklerle, çizimlerle, ışıklarla istediğiniz gibi oynayabiliyorsunuz. Axent Wear imzalı kulaklıkların gelecek yıl nisan ayından itibaren piyasaya sürülmesi bekleniyor.

axent wear, kulaklık
axent wear, kulaklık
axent wear, kulaklık

VİDEO

YORUMLAR