reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 hakkında son bilgiler

Samsung’un bu yıl satışa sunacağı Galaxy Note 9 ile ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Daha önce ortaya atılan iddialarda telefondaki işlemcinin 10 Nm yerine 7 Nm üretim süreciyle geliştirileceği belirtilmişti.

Gelen son dedikodulara göre Galaxy Note 9’da ikinci nesil 10 Nm işlemci yer alacak. Samsung’un 7 Nm üretim süreciyle üretilmiş işlemcileri bu yıl piyasaya sürmeyeceği konuşuluyor. Şirketin bu yıl 8 Nm ve 11 Nm üretim süreciyle üretilmiş işlemcilere yer vermesi bekleniyor.

Galaxy S9’dan izler taşımasını beklediğimiz Galaxy Note 9’un daha ince ekran çerçevelerine sahip olacağı konuşuluyor. Parmak izi sensörünün ana ekrana entegre edileceği iddia edilen telefonda 6,3 inçlik Super AMOLED ekranın yer alacağı iddia ediliyor. Telefondaki ekran çözünürlüğünün de artması bekleniyor. Snapdragon 845 veya Exynos’un son nesil işlemcisinden güç alacak Galaxy Note 9, kamera konusunda da geliştirmeler sunacağı söyleniyor. Samsung’un Galaxy Note 9 modelinde bugün sunduğundan çok daha fazla kontrol ve kişiselleştirme olanağı sunması bekleniyor. Şu anda Galaxy Note 8, 4.096 basınç hassasiyeti sunduğu, yeni modelde bunun da geliştirilme ihtimalinin olduğunu belirtelim.

Samsung Galaxy Note 9 ne zaman gün ışığına çıkacak?

Merakla beklenen Samsung Galaxy Note 9’un ağustos ayının sonunda veya en geç eylül ayının başında tanıtılması bekleniyor. Galaxy Note 9 ile ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.