reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 9

Samsung Galaxy Note 9 için dikkat çeken yeni bilgi

Resmen 9 Ağustos tarihinde karşımıza çıkartılacak gözde model Samsung Galaxy Note 9, bugün yeni bir detayla daha gündeme geldi.

En ince detayına kadar ortaya çıkan Samsung Galaxy Note 9, yavaş çekim performansını da katlayacak gibi görünüyor. Biliyorsunuz şirketin mevcut amiral gemileri saniyede 960 kare yavaş çekim video kaydedebiliyor. Ancak depolama ve işlem gücünü limitleri nedeniyle bu videolar sadece 0.2 saniye ile kısıtlanıyor. Galaxy Note 9 ise bunu 0.4 saniyeye çıkaracak deniyor. Yine çok az olmasına rağmen çekim esnekliği getirecek bu detay, telefonun ufak ancak önemli yeniliklerinden olacak gibi görünüyor. Saniyede 960 kare ile gerçekten inanılmaz videolar kayıt altına alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bilinen teknik özellikleriyle Samsung Galaxy Note 9

Note ailesinin büyük olasılıkla son üyesi Note 9, tam 6,4 inç boyutunda 2960×1440 piksel Super AMOLED bir ekran üzerine kuruluyor. Gücünü Exynos 9810 ya da Snapdragon 845‘ten alacağı söylenen telefon, 6 GB / 8 GB RAM ve 128 GB256 GB / 512 GB depolama ile geliyor. Arkasında Galaxy S9+ gibi çift lensli bir 12 megapiksel kamera sisteminin yer alan Note 9, burada bir geniş bir de zoom lens sunuyor. Kamera performasının oldukça arttığı iddia edilen telefonun önünde ise 8 megapiksel çözünürlükte F1.7 diyaframa ve 1/3.6 inç sensöre sahip bir kamera yer alıyor. 4.000 mAh pili bulunan model, dijital asistan Bixby 2.0 ile dikkatleri üzerine çekecek gibi duruyor.

İlgili Video

Şirketin iPhone X’u taşa tuttuğu reklamlardan