reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note Edge incelemesi

Bir kenarındaki kavisli özel ekranıyla sıra dışı bir ürün olan Galaxy Note Edge, küçük bir detayın büyük değişimlere sebep olabileceğinin ispatı

Galaxy Note serisiyle büyük başarı yakalayan Samsung bu alanda özgün ürünlere ve uygulamalara imza atmayı sürdürüyor. Kullanıcı memnuniyeti oldukça yüksek olan Galaxy Note ailesi bu sene sıra dışı bir üyeye kavuştu. Sağ yanında kavisli özel bir ekran bulunan Galaxy Note Edge kuşkusuz bu senenin en ses getiren mobil cihazlarından. Sıra dışı özellikleri denemekten asla çekinmeyen Samsung bu üründe de tavrını açıkça ortaya koymuş.

Galaxy Note Edge donanım ve yazılım anlamında Galaxy Note 4 ile neredeyse bire bir aynı. Aradaki en büyük fark kavisli ekranı. Ayrıca Galaxy Note Edge, diğer modele göre çok az da olsa daha ince ve 2 gram daha hafif. Yeni ürünlerinde tasarıma çok daha fazla önem veren Samsung, Galaxy Note ailesini de geliştirmeye devam ediyor. Her ne kadar deri görünümlü plastikten vazgeçilmemiş olsa da metal çerçevesi, ince detaylarıyla Galaxy Note Edge oldukça şık ve ergonomik bir ürün.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung Galaxy Note Edge incelemesi” için 8 cevap

 1. Demir dedi ki:

  Kullandığı ekran ile bir miyat olduğu aşikar ama Snapdragon 805 işlemcisi ile NOte 4 ün kullandığı Exynos Octa 7 (5433) ye göre düşük kalmış diğer bazı özelliklerinin düşük kalması gibi. (20 nm işlemci, Wolfson DAC ses çipi, 64 bit desteği, batarya) Yine de SPen ile farklı bir telefon ve umarım hakettiği ilgiyi görür.

 2. zira bey dedi ki:

  “miyat” ne ki?

 3. Kıvırma dedi ki:

  Kıvrım az,
  Artık yeni nesil telefonlarda kıvrım ekran bukulmesı gibi yenilikleri çok görmeye başlayacağiz, Fakat burdaki incelemede 10 tam puan verilmesini doğru bulmuyorum eğer bu 10 tam puanlık bir telefon ise bundan başka bir telefon yapma tasarım geliştirme olmasın demektır o yüzden 9.7 en uygun puan olmalıdır.
  O zaman diyorum ki kıvır kıvır cepine koy telefonlar bu hale gelecek.

 4. isimler dedi ki:

  evet doğru

 5. Çağrı Bostancı dedi ki:

  ekrandaki kıvrım iki tarafta olsa (sanırım bir üretici bunun çalışmasını yapıyor) daha iyi olurdu. 10/10 kusursuz demek bence hiçbir ürünün hakkı değildir. Olsa olsa mevcutlar arasından en iyilerden biri denir. Ancak gün içinde hareketliliği yüksek olanlar için büyük ekran hep bir soru işareti.

 6. Demir dedi ki:

  Akıllı klavye azizliği maalesef. İyi seneler…

 7. Nihat dedi ki:

  Telefon bas asagi cevrilerek solaklarin rahatca kullanabilmesini sagliyor.

 8. eRoL dedi ki:

  doğru bir yorum yapılmış önümüze çıkan yenilikleri abartmadan değerlendirelim