reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note Edge incelemesi

Bir kenarındaki kavisli özel ekranıyla sıra dışı bir ürün olan Galaxy Note Edge, küçük bir detayın büyük değişimlere sebep olabileceğinin ispatı

Galaxy Note serisiyle büyük başarı yakalayan Samsung bu alanda özgün ürünlere ve uygulamalara imza atmayı sürdürüyor. Kullanıcı memnuniyeti oldukça yüksek olan Galaxy Note ailesi bu sene sıra dışı bir üyeye kavuştu. Sağ yanında kavisli özel bir ekran bulunan Galaxy Note Edge kuşkusuz bu senenin en ses getiren mobil cihazlarından. Sıra dışı özellikleri denemekten asla çekinmeyen Samsung bu üründe de tavrını açıkça ortaya koymuş.

Galaxy Note Edge donanım ve yazılım anlamında Galaxy Note 4 ile neredeyse bire bir aynı. Aradaki en büyük fark kavisli ekranı. Ayrıca Galaxy Note Edge, diğer modele göre çok az da olsa daha ince ve 2 gram daha hafif. Yeni ürünlerinde tasarıma çok daha fazla önem veren Samsung, Galaxy Note ailesini de geliştirmeye devam ediyor. Her ne kadar deri görünümlü plastikten vazgeçilmemiş olsa da metal çerçevesi, ince detaylarıyla Galaxy Note Edge oldukça şık ve ergonomik bir ürün.