reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy Note10+vs iPhone 11 Pro Max

Samsung Galaxy Note10+ ve iPhone 11 Pro Max hız testinde karşı karşıya [Video]

Geçtiğimiz yıl piyasaya sunulan amiral gemisi telefonlardan Samsung Galaxy Note10+ ile iPhone 11 Pro Max hız testinde karşı karşıya geldi.

Gerek tasarımları gerekse performanslarıyla en iyi akıllı telefonlar arasında gösterilen modeller 2019 yılında beğeniyle karşılanmıştı. Tech/NickBrazer isimli bir YouTube kanalı telefonların performanslarını mercek altına aldı. Her iki model de sundukları performansla fark yaratmayı başarsa da paylaşılan videoda Samsung Galaxy Note10+ sonuçta ipi göğüslemeyi başardı. Telefon ve yüz tanıma açılışlarında iPhone 11 Pro Max’in Galaxy Note10+’a kıyasla daha hızlı olduğu görülüyor. Kamera uygulaması açılışlarında Galaxy Note10+ daha hızlı iken, yapılan internet hızı performansında iki telefon da benzer bir performans sergiliyor. İnternet hızı süresinde ise Samsung Galaxy Note10+, iPhone 11 Pro Max’ten daha iyi performans sergiliyor. Adobe Rush uygulamasında yapılan render işlemini iPhone 11 Pro Max, Galaxy Note10+’tan çok daha hızlı bir sürede tamamlayabiliyor. Performans sonucunda Galaxy Note10+’ın ipi göğüslemesinin sebebinin telefonda bulunan 12 GB RAM olduğunu belirtmekte yarar var. iPhone 11 Pro Max’te ise 4 GB RAM yer aldığını söyleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Note10+ ve iPhone 11 Pro Max sunduğu performansla büyülüyor

Samsung Galaxy Note 10+ hakkındaki detaylara buraya, iPhone 11 Pro Max hakkındaki tüm detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yapılan karşılaştırma videosunu ise hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlgili video

Galaxy Note10+ ve iPhone 11 Pro Max hız testinde