reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Bright Night

Samsung Galaxy S10 ailesinin kamerası hakkında heyecanlandıran bilgi

Google’ın yeni telefonlarında Night Sight adı verilen bir özellik yer alıyor. Gece fotoğraflarını başka seviyeye taşıyan bu özelliğin bir benzeri, Samsung Galaxy S10 ailesinde de olacak gibi görünüyor.

Samsung Galaxy S10 ailesi merakla bekleniyor. Bu açıdan gündemden düşmeyen telefonlar, şimdi çok güzel bir haberle karşımızda bulunuyor. XDA Developers tarafından One UI betasında görüldüğü üzere dört modelden oluşan ailede Bright Night isimli bir özellik yer alıyor. Direkt olarak Google Night Sight karşısına çıkacak bu özellik, çok temiz ve aydınlık gece çekimlerine imkan tanıyacak deniyor. Çıkışının Galaxy S10 ailesiyle yapılacağına kesin gözüyle bakılan özellik, birden fazla fotoğraf çekerek hepsini bir araya getirecek ve böylece etkileyici gece sonuçları sunacak gibi görünüyor. Özellikle çok düşük ışıklı ortamlardaki çekimlere odaklanan bu özellik, yapay zeka altyapısıyla düşük ışık kamera performansı açısından sınırları zorlayacak gibi duruyor. İlerleyen dönemde Galaxy S9 ve Galaxy Note 9 gibi 2018 amiral gemilerine gelme ihtimali de bulunan özellik, telefonların önemli detaylarından olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bright Night ile heyecanlandıran Samsung Galaxy S10 ailesinin kameraları şöyle olacak

Baktığımız zaman Galaxy S10 Lite tek ön kamera çift arka kamera ile geliyor. Galaxy S10 modelinde tek ön kamera, ikili arka kamera kullanılıyor. Galaxy S10+ çift ön kamera, üçlü arka kamera ile geliyor. Galaxy S10 5G modeli ise çift ön kamera, üçlü arka kamera +  ToF sensörü ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Bahsi geçen One UI arayüz yapısı