reklamı kapat

POPÜLER

galaxy s10

Samsung Galaxy S10 Plus kamera performansıyla zirveye oynayacak

Galaxy S9 ve Galaxy Note 8 modellerinde 12 megapiksel kamera tercihinde bulunan Samsung, S10 Plus ile birlikte bu düşüncesinden vazgeçeceğe benziyor. P20 Pro’daki kamera anlayışını benimsemesi beklenen Galaxy S10 Plus, şu anda Beyond2 kod adıyla anılıyor.

P20 Pro’da olduğu gibi 3 kamerayla geleceği konuşulan telefonda LG’nin telefonlarından alışık olduğumuz geniş açılı bir kamera sisteminin kullanılması bekleniyor. 16 megapiksel ve F/1.9 diyafram değerinde olacağı belirtilen kameraya 13 megapiksel ve F/2.4 diyaframlı telefoto lens eşlik etmesi bekleniyor. Üçüncü kameranın 12 megapiksel olacağı iddia edilse de Samsung’un P20 Pro’da olduğu gibi yüksek mepagiksel değeri kullanma ihtimali de bulunuyor. Üç farklı Galaxy S10 modelinden en dikkat çekici modelin Galaxy S10 Plus modeli olacağı söyleniyor. Galaxy S10 Plus’ın kamera performansıyla fark yaratması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy S10 ne zaman tanıtılacak?

Merakla beklenen Galaxy S10’un önümüzdeki yılın şubat ayında, katlanabilir ekranlı Galaxy X’un ise Las Vegas’ta gerçekleşecek CES 2019 Fuarı’nda tanıtılması bekleniyor. Galaxy S10 ve Galaxy X hakkında yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Video

Xiaomi’nin birçok cihaza gelen modern MIUI 10 arayüzü