reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S11

Samsung Galaxy S11 hakkında netleşen 4 bilgi

Samsung, 7 Ağustos tarihinde Galaxy Note 10 ailesini tanıtmaya hazırlanıyor. Ancak Samsung Galaxy S11 ailesi üzerinde de aktif olarak çalışılıyor.

Samsung Galaxy S10 ailesi, yılın en iddialı modelleri arasında yer alıyor. Üç farklı modelden oluşan aile, Türkiye’de dahi geniş bir kitleye ulaşmayı başarmış durumda. 2019 başında çıkan aile, biliyorsunuz yılın Samsung için ilk amiral gemileriydi. Yukarıda da dediğimiz gibi firma şimdi yılın ikinci amiral gemilerine hazırlanıyor. 7 Ağustos tarihinde karşımıza çıkacak Galaxy Note ve Galaxy Note 10+, çok merak ediliyor. Peki Galaxy S11 için durum ne? Firma şimdiden bu modeller üzerinde çalışıyor. Bu doğrultuda Samsung’a yönelik sağlam kaynak Ice Universe, Samsung Galaxy S11 ailesi hakkında ilk bilgiler paylaştı. Buna göre ailenin kod adı “Picasso” olarak geçiyor. Kamera konusunda Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 ailesi oranla ciddi şekilde daha iyi olacağı söylenen Galaxy S11 ailesi, kutusunda Android Q temelli One UI 2.1 ya da 2.2 ile çıkacak. Modellerin ön kamerayı ekranlarına entegre edeceği de gelen bilgiler arasında. Burada ekran altı kamera teknolojisine geçmeyecek gibi görünen Samsung, buna karşın Galaxy Note 10’dan daha ufak bir kamera deliği kullanacak deniyor. Bu da daha etkileyici bir tasarım için güzel görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Note 10 ailesi hakkında hemen her detay ortaya çıktı. Samsung Galaxy S11 için de durum değişmeyecek

Telefonlarını sızıntılara karşı koruyamayan Samsung, bu konuda Galaxy S11 ailesinde de işleri değiştiremeyecek gibi duruyor. Daha şimdiden önemli bilgilerin sızdığı aile, yavaş yavaş merak uyandırmaya başlıyor. Telefonların 2020 Ocak ayında tanıtlacağı söyleniyor.

İlgili Video