reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 ile 8K video kaydetmenin bedeli ortaya çıktı

Samsung Galaxy S20 ailesinin hiç şüphesiz en dikkat çekici özelliği kamera performansında yapılan iyileştirmeler ve 8K video kayıt özelliği. Galaxy S20 ailesinde 8K video kaydı yapmayı düşünüyorsanız hafızayı da ona göre yüksek tutmanız gerekiyor.

Samsung’a göre, Samsung Galaxy S20’de bir dakika boyunca 8K video kaydedilmesi durumunda 600 MB‘ı gözden çıkarmanız gerekecek.  Depolama kapasiteniz yükse olsa dahi yeni Galaxy ailesinde uzun dakikalar 8K video kaydı yapmak mümkün olmayacak. SamMobile internet sayfasına göre 8K çözünürlükte kayıt süresi 5 dakika ile sınırlandırılmış durumda. Belirtilenlere göre 8K çözünürlükte saniyede 30 kare veya 60 kare çekimler yapılamayacak. SamMobile kullanıcıların saniyede 24 kare 8K video kaydı yapabileceğini söylüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 performansıyla sınırları zorluyor

Yeni Galaxy ailesinde Ultra modeli özellikle kamera konusunda dikkat çekiyor. Telefonun önünde 40 megapiksel çözünürlükte 4K 60 fps video destekli bir selfie kamerası yer alıyor. Telefon 108 megapiksel F1.8 geniş açı + 48 megapiksel telefoto F3.6 periskop + 12 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + ToF kurulumu bir araya geliyor. Ultra modeli 10 kat optik ve 100 kat dijital yakınlaştırma yapabiliyor. Yeni Galaxy cihazlarının Türkiye fiyatlarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Tüm modelleri karşı karşıya getiren habere ise buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Galaxy Flip Z merakla bekleniyor