reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 ve Galaxy Buds+ için göz alıcı yeni versiyon!

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un yeni ürünleri Samsung Galaxy S20 ve Galaxy Buds Plus için göz alıcı yeni bir renk seçeneği hazırladığı ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy Buds Plus kablosuz kulaklık için kırmızı renkli versiyonların da yolda olduğu müjdelendi. Sayfada görebileceğiniz sızan görseller ile karşımıza çıkan bu versiyonlar, gerçekten oldukça güzel görünüyor. Bu Cloud Red adı verilen modelleri hangi pazarlara çıkaracağı bilinmeyen firma, şu an “Neden bu renkleri en baştan çıkarmadı?” şeklinde sorular ile karşılaşıyor. Gerçekten hem telefonlarda hem de kulaklıkta çok güzel görünen bu yeni renkler, çıktığı zaman ciddi şekilde talep görecek izlenimi oluşturuyor. Bu rengin şimdilik ailenin en üstündeki model Galaxy S20 Ultra için sunulmayacağı düşünülüyor. Ultra şu an sadece gri ve siyah renklerde alınabiliyor. Diğer Galaxy S20’lerde ise canlı başka renkler sunuluyor.

samsung-galaxy-s20-ve-galaxy-buds-plus-icin-goz-alici-versiyonlar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 ailesi çok ses getirmedi

Telefonlar teknik olarak çok iyi durmasına rağmen şovun yıldızı dikey katlanabilir telefon Galaxy Z Flip oldu. Çok pahalı olmasına rağmen dikkat çeken bu model için de üç farklı renk seçeneği sunuluyor. Ancak bu renklerden sadece iki tanesi Türkiye’ye geliyor. Firma nedense altın renkli Galaxy Z Flip’i Türkiye pazarına getirmiyor.

İlgili Video