reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE için sonunda güzel bir haber geldi

Sık sık gündeme gelen Samsung Galaxy S21 FE için bu sefer sonunda olumlu bir haber ses getirdi. Kaynaklara göre üretim sorunları çözüldü.

Samsung Galaxy S21 FE, eğer kaynaklar haklı çıkarsa 29 Ekim tarihinde lanse edilecek bir akıllı telefon konumunda yer alıyor. En son sadece 10 bin adet üretildiği aktarılan telefon, son bilgilere göreyse üretim konusundaki problemlerden kurtulmuş durumda.

Güney Kore merkezli kaynaklar bu konuda artık kesin konuşuyor ancak halen kendilerine gelmiş net bir çıkış tarihinin olmadığını aktarıyor. Daha önce az üretim nedeniyle birçok pazara girmeyecektir yorumu yapılan Galaxy S21 FE, sorunların çözülmesi ile global olarak çıkış yapabilir.

Bu halen kesin değil ancak Galaxy S21 FE bizce Samsung Galaxy S20 FE (Hatta iki farklı işlemcisi de geldi) gibi Türkiye’de de satılacaktır. Firmanın böyle fiyat-performans odaklı bir amiral gemisini Türkiye’ye getirmemesi bizce çok olası durmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S21 FE için tüm teknik detaylar şöyle

Galaxy S21 FE gücünü Snapdragon 888 ve Exynos 2100 işlemcilerden alacak. Telefon belirli pazarlarda Snapdragon 888 işlemci, belirli pazarlarda ise Exynos 2100 işlemci ile satışa sunulacak.

5G desteğine sahip olacağı kesin olan Galaxy S21 FE, 4.500 mAh pil taşıyor. Bu pil için telefonda 45W hızlı şarj desteği bulunuyor. Ancak kutudan 45W değil 25W hızlı şarj cihazının çıkacağı aktarılıyor.

Dikkat çeken telefon, 6,4 inç boyutta 120 Hz bir AMOLED ekrana sahip olacak. 128 GB / 256 GB depolama seçeneklerinin sunulacağı Galaxy S21 FE, arkasında üç farklı kamera taşıyor.

Burada tam olarak 12 megapiksel geniş açı ana + 12 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel 3x telefoto kameraları bir araya geliyor. Galaxy S21 FE‘nin önünde ise 32 megapiksel selfie kamerası yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın