reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 ailesinin tam boyutlarını karşılaştıran görsel

Samsung Galaxy S22 serisi için bilgiler gelmeyi sürdürüyor. Bu sefer önemli bir kaynak boyut karşılaştırması gerçekleştirdi.

Samsung Galaxy S22 serisi biliyorsunuz tam olarak Galaxy S22, Galaxy S22 Plus ve Galaxy S22 Ultra modellerinden oluşuyor.

İşte bu modellerin boyutları, Samsung’a yakın kaynak Ice Universe’in paylaşımına göre direkt olarak aşağıdaki gibi olacak. Burada sadece Galaxy S22’nin ekran boyutu tam olarak biliniyor.

Yine Ice Universe tarafından verilen bilgiye göre ailenin en altındaki Galaxy S22, 6.06 inç LTPO temelli 120 Hz AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Yeni görselde ailenin en büyüğü Galaxy S22 Ultra ve Galaxy S22 Plus arasındaki boyut farkının da çok olmayacağı netlik kazanıyor.  Galaxy S22 Ultra modelinin burada esas farkı kamera sistemiyle koyması bekleniyor.

Bazı pazarlarda Samsung ile AMD ortaklığında geliştirilen Exynos işlemciye sahip olacak amiral gemisi telefonlar, ya 2021’in sorunda ya da 2022’nin hemen başında lanse edilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S22 serisi için en son Olympus konusu netlik kazandı

Telefonlar için daha önce kamera odaklı bir Olympus ortaklığının kurulabileceği iddia ediliyordu. Burada Nokia – Zeiss, Vivo – Zeiss ve Huawei – Leica benzeri bir iş birliği bekleniyordu.

Ancak sayfadaki Galaxy S22 Plus konseptlerini hazırlayan LetsGoDigital’e göre böyle bir şey söz konusu olmayacak. Aktarılana göre Olympus sözcüsü net olarak Samsung ile bir ortaklık kurmadıklarını açıkladı.

Bu durum elbette büyük bir hayal kırıklığı yaratmıyor. Daha önce de dediğimiz gibi bu tarz marka ortaklıkları çoğu zaman pazarlama odaklı oluyor.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti