reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 ve S9+ sürprizlerle geliyor

Samsung ve Disney, kısa bir süre önce tanıtılan Galaxy S9 ve Galaxy S9+ için iş birliğine imza attı. Galaxy S9 ve Galaxy S9 +, sevilen Disney karakterlerinden oluşan yeni AR (Artırılmış Gerçeklik) emojileriyle birlikte geliyor.

Yeni Galaxy sahipleri, kişisel mesajlarında kullanacakları Mickey Mouse ve Minnie Mouse’tan oluşan klasik Disney karakterlerine, bugünden itibaren doğrudan telefonlarından erişebilecek.  Bu Disney karakterleri, iletişim ve mesajlaşma için, artırılmış gerçeklik ortamında ilk kez hayat buluyor. Yıl içerisinde, The Incredibles, Zootopia ve Frozen gibi en sevilen Disney filmlerinden karakterler kullanıma sunulacak.

Disney Tüketici Ürünleri ve İnteraktif Medya Uygulamalarından sorumlu Başkan Yardımcısı John Love, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Disney AR Emojileri, yeni modeller için mesajları büyülü hale getirmenin eğlenceli bir yolu olacak.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Electronics Pazarlama Müdürü ve Başkan Yardımcısı Younghee Lee ise şöyle konuştu: “Günde 6 milyardan fazla emoji gönderiliyor. AR Emojilerimizi dünyadaki en mutlu yüzler haline getirmek ve kullanıcılarımızın en popüler karakterleri arkadaşlarıyla paylaşabilmesini sağlamak için tarihteki en sevilen karakterlerin yaratıcısı olan Disney’den daha iyi bir partner olamazdı.”

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+ ile eğlence AR emojilerle başlıyor

Telefonlarla birlikte başlatılan AR Emojileri, kullanıcıların arkadaşlarına göndermek için özel mesajlar oluşturmasını sağlıyor. AR Emojileri oluşturmak için, 100’den fazla yüz özelliğini 3 boyutlu eşleştiren kapsamlı bir öğrenme ve yüz tanıma teknolojisi kullanıyor. Bu sayede kullanıcılar, arkadaşlarına göndermek için eğlenceli ve özelleştirilmiş mesajlar oluşturabiliyor.