reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S7
Samsung Galaxy Tab S7
Samsung Galaxy Tab S7

Samsung Galaxy Tab S7 serisinden sızan yeni basın görselleri

Android tablet pazarında ses getirecek Samsung Galaxy Tab S7 serisinden sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bu sefer yeni basın görselleri var.

Galaxy Tab S6 Android tablet modelinin üzerine yolda olan iPad Pro rakipleri Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7 Plus, biliyorsunuz 5 Ağustos tarihinde tanıtılıyor. En son Roland Quandt tarafından aşağıdaki teknik detayları sızan modeller, bu sefer Evan Blass‘tan gelen yeni basın görselleriyle kendilerini gösteriyor. Aynı zamanda kısa süre önce Google Play Console üzerinden de teknik detayları netleşen tabletler, gerçekten iddialı geliyor ve güzel bir tasarımı benimsiyor. Henüz sadece fiyatları tam olarak belli olmayan Galaxy Tab S7 serisi, Samsung ile Microsoft ortaklığıyla Xbox oyunlarını internet üzerinden oynatabiliyor, aşağıda da görebileceğiniz üzere kablosuz oyun kumandası desteğini taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S7 şu detaylara sahip

Tablet 11 inç boyutunda 2560×1600 piksel AMOLED değil “120 Hz” LCD ekran üzerine kuruluyor. LCD ekran kullanmasıyla gerçekten büyük bir sürpriz yapan firma, cihaza gücünü Snapdragon 865 Plus işlemci ve 6 GB RAM ile verirken, 128 GB depolama için microSD desteği de sunulanlar arasında yer alıyor. Arkasında 13 megapiksel + 5 megapiksel ultra geniş açı kamera sistemi yer alan tablet, 7.040 mAh pile sahip. Önde ise 8 megapiksel selfie kamerası yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S7 Plus şu detaylara sahip

Tablet 12,4 inç 2800×1752 piksel “120 Hz” bir AMOLED ekran ile yolda bulunuyor ve gücünü Snapdragon 865 Plus işlemci ile 6 GB RAM‘den alıyor. MicroSD destekli 128 GB dahili depolama seçeneği sunulan tablet, arkasında 13 megapiksel + 5 megapiksel ultra geniş açı çiftli kamera taşıyor. Önde ise 8 megapiksel selfie kamerası bizleri karşılıyor. Modelin pili ise 10.090 mAh seviyesinde yer alıyor. Bu pilde 45W hızlı şarj sunulacak bilgisi de veriliyor. İki tabletin de kablosuz DeX ve S Pen desteklerine sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

WhatsApp için gelen faydalı yenilikler

İLGİLİ HABERLER