reklamı kapat

POPÜLER

Rolls-Royce Ghost

Yeni Rolls-Royce Ghost için ilk resmi detaylar paylaşıldı; işte masada görünenler

Bu yılın sonbahar döneminde tanıtımı gerçekleştirilecek olan Rolls-Royce Ghost, marka CEO’su Müller-Ötvös’ün mektubu üzerinden nabız vermeye başladı.

Test sürecinde aralıklarla kameralara takılan isimlerden birisi olan yeni nesil Rolls-Royce Ghost için marka içerisinde hazırlıklar tam gaz devam ediyor. 2020 sonbaharında ortaya çıkarılacak olan araç için kısa süre önce ilk resmi detaylar marka kaynaklarından paylaşıldı. Ceo Torsten Müller-Ötvös, yeni aracın tanıtım bilgilendirmesini bir mektup ile duyurdu. Aracın beraberinde önemli bir sorumluluğu da beraberinde getirdiğini ifade eden Ötvös, yeni Modeli, harikulade başarı olarak tanımlamasıyla da dikkat çekti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rolls-Royce Ghost nitelikli değişimlerle geliyor

Ötvös açıklamalarına şöyle devam etti; “Aracımızı tamamlanmanın son evreleri korona pandemi sürecine denk gelmiştir.
Bu görünmez düşman dünya için ölümcül inatçı gölge olmuştur. Gerek Rolls-Roye evi Goodwood gerek global olarak herkesin iyi kondisyonda oldugunu bilerek ve gerekli sorumluluklar çerçevesinde çalısmalarımıza motivasyonumuzu hiç düşürmeden devam ederek bu olağanüstü aracımız tamamlanmıstır. Bu tecrübe bize dayanıklı, devam etmekten yorulmayan tutkusu ile Rolls-Royce ikonik Spirit of Ecstacy sembolünü hatırlattı.

Yeni Ghost yaratılışı bizim için hitap ettigi müşterilerinin son 10 seneden beri istek ve arzularına dikkat ederek tasarlanmış olması demektir. Bizlere Ghost’un hem genişliği hemde cok yönlü karakteri olduğu hatta söförün nadiren kullanılması gerekecek kadar şahsen kullanmayı tercih ettiklerini söylediler. Aynı zamanda arka tarafın minimalistiliginden memnun kaldıklarını, kendi tabirleri ile daha ufak, sade ve az gösterişli anlamı Rolls-Royce sahibi olmaktır olarak nitelendirdiler.

Daha ileriye gidersek, müşterilerimiz daha minimalist tasarımı tercih ettiklerini belirttiler. Bu talep ve bulgular modern akım geliştirme üzerine Rolls-Royce Goodwood, West Sussex Lüks Zeka Unite’sinde büyük yankı uyandırdı. . Bu müşteriler bizlere lüks tüketimde daha sadeleşmeye – bağırmadan sadece fısıltıya eğilim olduğunu gösterdiler. Bu minimalistilige övgü olarak Ghost müşterilerimizin arayışı sade yenilikçi fakat zahmetsiz teknoloji, gerçek ve kusursuz mühendislik ile tasarlandı.

Tabiki dünyada ve Rolls-Royce’da her zaman zenginliği ifade eden,sanat ve büyülenme hissini vermeye ve insan gayreti olmaya devam edecektir. Fakat bizler Rolls-Royce olarak global lüks tüketim pazarında her türlü gelişim ve değişime alarmda olmayı asla bırakmayacağız.

Yeni Ghost yaratılırken değismeyen ve geçmişten gelen tek sey Spirit of Roll-Royce ve şemsiyeler! Bunların dısında hersey tamamen yenidir. Araba musterilerinin istekleri ile beraber tasarım, mühendislik ve tüm el çalısmaları Global Lüks Tüketim ve Mükemmelik imalatımız, Goodwood, West Sussex de gerçekleşmiştir. Şu ana kadar Ghost modeli Rolls-Royce’un en sade ifadesidir.

İlginizi çekebilir

Çinli Rolls-Royce” Hongqi H9