reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch 4 Samsung Galaxy Watch4

Samsung Galaxy Watch4 için üstü kapalı ilk duyuru geldi; tanıtım dönemi verildi

Samsung Galaxy Watch 4 için beklenen resmi tanıtım bugün düzenlenen Samsung etkinliğinde yapılmadı. Ancak ürün net olarak geliyor;

Samsung, Mobil Dünya Kongresi 2021 kapsamında düzenlediği etkinlik kapsamında detaylarına aşağıdaki haberde ulaşabileceğiniz One UI Watch arayüzünü tanıttı.

Samsung, resmi basın bülteninde yeni birleşik platforma ve One UI Watch arayüzüne sahip ilk akıllı saat olacak Galaxy Watch’ın yaz sonunda gerçekleştirilecek Unpacked etkinliğinde sahneye çıkacağını duyurdu. 

Bu etkinlik kapsamında Samsung’un geçtiğimiz günlerde sızdırılan yeni kablosuz kulaklığı ve iki katlanabilir telefonu da tanıtılacak.

Dediğimiz gibi burada üstü kapalı bir duyuru yapıldı. Yapılan sızıntılardan bildiğimiz üzere bir sonraki Galaxy Watch, direkt olarak Samsung Galaxy Watch4 olacak.

Samsung Galaxy Watch4, 91Mobiles’ın sızıntısıyla geçtiğimiz günlerde karşımıza çıkmıştı. 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki farklı gövde boyutuyla geldiği aktarılan model, sayfada görebileceğiniz üzere yuvarlak yapıda tasarlanmış.

Genel olarak tasarım konusunda  bir devrim yapmayan saat, kaynaklara göre ekranını çizilmelere dayanıklı saatlere özel Gorilla Glass DX+ cam ile koruyor.

Elbette su geçirmeyen ve MIL-STD 810G sertifikası olan Galaxy Watch4, pazara göre üç ya da dört farklı gövde rengiyle elde edilebilecek izlenimi oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Watch4 merak ediliyor

Yukarıdaki haberde de detaylandırdığımız üzere Samsung One UI Watch arayüzü, Galaxy Watch için Google ile birlikte geliştirilen yeni ve birleşik platform üzerinde kullanılabilir olacak.

Bu açıdan yeni Galaxy Watch4 için beklentiler gerçekten yüksek seviyede yer alıyor. Yeni akıllı saat ile beraber bir Galaxy Watch Active modeli de gelebilir.

Ancak bu ikinci modelin halen yüzde 100 kesin olmadığını belirtmek gerekiyor. Model ya da modellerin elbette Türkiye’de de satışı olacak.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’yı parçalarına ayıran resmi video