reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Flip3

Samsung Galaxy Z Flip3 zorlu sağlamlık testine girdi [Video]

En yeni ve güçlü dikey katlanabilir telefon modeli Samsung Galaxy Z Flip3 için JerryRigEverything beklenen sağlamlık testini yayımladı.

Türkiye fiyatı 21.999 TL olan Samsung Galaxy Z Fold3 ve Türkiye fiyatı 11.999 TL olan Samsung Galaxy Z Flip3, son dönemde çok dikkat çeken telefonlar oldu.

İşte bu telefonlardan Galaxy Z Flip3, JerryRigEverything testinden başarıya geçmeyi başardı. Suya dayanıklı katlanabilir telefon, metal bir gövde üzerine kuruluyor. Parmak izi sensörü büyük oranda çizilse dahi çalışmayı sürdüren telefon, ters taraftan katlandığı zaman çok ciddi bir güce dayanabilir.

Ters katlanmada yukarıdaki fotoğrafta görebileceğiniz gibi ciddi bir esneme oluyor ancak telefon kırılma yaşamıyor ve çalışmaya devam ediyor. Modelin menteşesi de artık toza karşı çok dayanıklı ve menteşe çok zorlansa dahi temiz kalabiliyor. Bu da gerçekten etkileyici görünüyor.

Samsung Galaxy Z Fold3 de geçtiğimiz haftalarda JerryRigEverything tarafından zorlu sağlamlık testine sokulmuştu. Bu testte birçok farklı açıdan değerlendirilen suya karşı dayanıklı katlanabilir telefon, JerryRigEverything’in tüm testlerinden iyi şekilde geçmeyi başarmıştı. Cihaz bükülme testinde dahi büyük bir sorun yaşamamıştı.

Menteşesi tozu bir kenara bırakın kuma karşı dahi oldukça dayanıklı olan Galaxy Z Fold3, Samsung’un şimdiye kadar yaptığı en sağlam katlanabilir telefon modeli oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Fold3 ve Samsung Galaxy Z Flip3 yurt dışında çok iyi satıyor

Geçtiğimiz haftalarda bu modelleriyle yurt dışındaki tüketicilerden rekor bir ilgi gördüklerini aktaran Samsung, durumdan elbette çok memnun görünüyor. Yüksek fiyatlarına rağmen genel olarak çok beğenilmiş gibi duran Z Fold3 ve Z Flip3, tüm Galaxy Z serisini “satış konusunda” geride bırakmayı şimdiden başardı.

Daha önce de söylediğimiz gibi telefonların Türkiye’de ilgi görmesi maalesef çok mümkün değil. Bunun arkasında telefonların kendisinden çok yukarıda açıkladığımız çok yüksek Türkiye fiyatları yer alıyor. Bu fiyatlar ile telefonlar Türkiye’de çok ama çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın