reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Flip4 için gerçek sızıntılar da yapıldı

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Samsung Galaxy Flip4 katlanabilir telefon modelleri için sızıntıların ardı arkası kesilmiyor.

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Samsung Galaxy Z Flip4 modelleri 10 Ağustos tarihinde lanse edilecek ve belirli pazarlarda ön sipariş üstünden satışa açılacak. 26 Ağustos itibarıyla ise normal satışa çıkacak telefonlar için Unpacked 2022 etkinliğine hiç gerek kalmadı. Birçok sızıntısı yapılan telefonlar, bugün gerçek olarak da görüntülendi. Şimdiye kadar hep bilgisayar ortamında tasarlanan görselleri ile gördüğümüz telefonlar, yapılan sızıntıda bizce çok şık duran mavi renkleriyle kendisini gösterdi. Elbette başka renkleri de bulunan katlanabilir telefon modelleri, yerlerini alacakları telefonlardan aşırı farklı görünmüyorlar. Ancak yine de yapılan iyileştirmeler ile iki telefon da daha kullanışlı birer seçenek haline getirilmiş durumda.

Teknik olarak hatırlarsak Samsung Galaxy Z Fold4 modeli içinde 7,6 inç QXGA+ 120 Hz AMOLED, dışında ise 6,2 inç HD+ 120 Hz AMOLED ekran taşıyor. İç ekranındaki katlama yeri ortadan kalkmadı ancak çok daha belirsiz hale geldi bilgisi verilen telefon, gücünü Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemci ile 12/16 GB RAM’den alıyor ve 25W şarj destekli 4.400 mAh pil taşıyor. İçinde 16 megapiksel ekran altı, dışında ise 10 megapiksel bir ekran deliğinde duran selfie kamerası taşıyan Galaxy Z Fold4, arkasında 50 megapiksel ana + 12 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel telefoto kameraları bir araya getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Z Flip4 ise içinde 6,7 inç FHD+ 120 Hz AMOLED, dışında ise 2,1 inç AMOLED ekran taşıyor. Telefon, abisi gibi gücünü Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemciden ile 8 GB RAM’den alıyor ve 25W şarj destekli 3.700 mAh pil taşıyor. İçinde 10 megapiksel selfie kamerası taşıyan Galaxy Z Flip4, arkasında ise 12 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel ana kameraları bir araya getiriyor.

Samsung Galaxy Z Flip4 ve Samsung Galaxy Z Fold4 yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın

İLGİLİ HABERLER