reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Flip4

Samsung Galaxy Flip4

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Samsung Galaxy Flip4

Samsung Galaxy Z Fold4

Samsung Galaxy Z Fold4

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Samsung Galaxy Flip4

Samsung Galaxy Flip4

Samsung Galaxy Z Flip4 için yeni görseller ortaya çıktı

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Samsung Galaxy Flip4 katlanabilir telefon modelleri için resmi basın görselleri gelmeye devam ediyor.

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Samsung Galaxy Z Flip4 modelleri 10 Ağustos tarihinde lanse edilecek ve belirli pazarlarda ön sipariş üstünden satışa açılacak. Modellerin 26 Ağustos itibarıyla ise normal satışa çıkacağı aktarılıyor. Katlanabilir telefonları şimdi gündeme getiren ise yukarıdaki galeriye eklenen yeni basın görselleri oldu. Bu sefer spesifik olarak Galaxy Z Flip4 için hazırlanan resmi basın görselleri sızdırıldı. Dört farklı renkte hazırlanan telefon, Galaxy Z Flip3’e oranla aşırı farklı görünmüyor. Türkiye pazarında sızdırılan bu renklerin hepsiyle satılması beklenen telefon, biraz daha köşeli yapısıyla pazardaki en gelişmiş ve oturmuş dikey katlanabilir seçenek olmak için gün sayıyor.

Teknik olarak bakarsak en üstte 1 TB depolama sunulacak Samsung Galaxy Z Fold4 modeli içinde 7,6 inç QXGA+ 120 Hz AMOLED, dışında ise 6,2 inç HD+ 120 Hz AMOLED ekran taşıyor. İç ekranındaki katlama yeri ortadan kalkmadı ancak çok daha belirsiz hale geldi bilgisi verilen telefon, gücünü Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemci ile 12/16 GB RAM’den alıyor ve 25W şarj destekli 4.400 mAh pil taşıyor. İçinde 16 megapiksel ekran altı, dışında ise 10 megapiksel bir ekran deliğinde duran selfie kamerası taşıyan Galaxy Z Fold4, arkasında 50 megapiksel ana + 12 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel telefoto kameraları bir araya getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En üstte 512 GB depolama sunacak Samsung Galaxy Z Flip4 ise içinde 6,7 inç FHD+ 120 Hz AMOLED, dışında ise 2,1 inç AMOLED ekran taşıyor. Telefon, abisi gibi gücünü Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemciden ile 8 GB RAM’den alıyor ve 25W şarj destekli 3.700 mAh pil taşıyor. İçinde 10 megapiksel selfie kamerası taşıyan Galaxy Z Flip4, arkasında ise 12 megapiksel ultra geniş açı + 12 megapiksel ana kameraları bir araya getiriyor.

Samsung’un 10 Ağustos etkinliğinde yeni akıllı saat modelleri ile beraber bir kablosuz kulaklık tanıtması da hemen hemen kesin durumda.

Samsung Galaxy Z Flip4 ve Samsung Galaxy Z Fold4 yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın