reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy S22

Samsung: “Samsung Galaxy S22 serisi Türkiye’de çok ilgi gördü”

Samsung Türkiye’den bugün dikkat çekici bir açıklama geldi. Firma “Samsung Galaxy S22 serisi Türkiye’de çok ilgi gördü” açıklamasını yaptı.

Advertisement

Samsung Türkiye’nin resmi açıklaması tam olarak şöyle oldu: “Samsung’un 4 Mart itibarıyla Türkiye’de ön satışa sunduğu yeni amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S22, S22+ ve S22 Ultra, kullanıcılardan beklendiği üzere oldukça yoğun bir ilgi gördü. Seri bir önceki S21 serisine kıyasla kullanıcılardan 3 kat daha fazla talep aldı. Yoğun talep gören serinin avantajlı ön satış dönemi 13 Mart Pazar günü 23:59 itibarıyla sona erecek.” Tüm detaylarına burada ulaşabileceğiniz seri, yurt dışında da büyük ilgi görüyor. Hatta Samsung’un cihazlar ile genel olarak ön sipariş rekoru kırdığı biliniyor. Telefonların Türkiye fiyatlarına ise direkt olarak buradan ulaşabilirsiniz.

Konu hakkında Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Azdemir, “Samsung olarak, bugüne kadarki en üst düzey Galaxy S serisi deneyimi sunan yeni Galaxy S22 serisini kısa bir süre önce Türkiye’deki kullanıcılarımızla buluşturduk. Seri, ön satışa sunulmasıyla birlikte gerçekten de kullanıcılardan yoğun bir ilgi gördü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy S22 serisi, ön satış sürecinde bir önceki seriye kıyasla kullanıcılardan 3 kat fazla talep aldı. S22 serisinin böylesi yoğun bir ilgi görmesinden memnuniyet duyuyoruz. Samsung olarak, müşterilerimize inovasyonun geldiği son noktayı onların hayatını kolaylaştıracak şekilde aktarmayı sürdürüyoruz” diye konuştu.

Samsung Galaxy S22 serisi yanında bu da ilginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın