reklamı kapat

POPÜLER

Vikings: Valhalla Netflix

Netflix, Vikings: Valhalla için yeni sezonların müjdesini verdi

Netflix, uzun zamandır büyük bir kitle tarafından merakla beklenen Vikings: Valhalla dizisini ilk sezon ile sınırlandırmayacak.

Netflix’in en popüler dizilerinden olan Vikingler’in sonrasını anlatan Vikings: Valhalla dizisinin ilk sezonu sonrasında ikinci ve üçüncü sezon da resmi olarak duyuruldu. Netflix Türkiye’den aşağıdaki paylaşımda konu hakkında şu açıklama yapıldı: “Yüzler gülüyor çünkü Vikings: Valhalla 2. ve 3. sezon geliyor!” Dizi için “İlk dizinin bitiminin 100 yıl sonrasını anlatan ve gelmiş geçmiş en ünlü Vikinglerin maceralarını ekrana taşıyan yeni bir destan başlıyor.” açıklamasını yapan Netflix, merak uyandıran yapımı 25 Şubat 2022 tarihinde herkes için izlemeye açmıştı. Vikings: Valhalla dizisinin ilk sezonu için kısa özet ise tam olarak şöyle: “11. yüzyılın başlarında, yani bin yılı aşkın bir süre önce geçen Viking: Valhalla, en meşhur Vikinglerden bazılarının kahramanlık maceralarını konu alıyor.

Bu isimler arasında efsanevi kâşif Leif Eriksson (Sam Corlett), onun cesur ve inatçı kız kardeşi Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) ve Kuzey’in hırslı prensi Harald Sigurdsson (Leo Suter) var. Vikingler ve İngiliz asilleri arasındaki gerilimin kanlı bir kırılma noktasına ulaşması ve Vikinglerin kendi içlerinde birbiriyle çatışan Hristiyan ve pagan inançları nedeniyle anlaşmazlığa düşmeleriyle, bu üç Viking destansı bir yolculuğa çıkar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Okyanusları aşıp savaş meydanlarından geçtikleri bu serüven onları Kattegat’tan İngiltere’ye ve ötesine taşırken hayatta kalmak ve zafer kazanmak için savaşmak zorunda kalacaklardır.”

Vikings: Valhalla sonrasında sıkılmamak için Netflix’te yer alan burada yer verdiğimiz içeriklere de göz atabilirsiniz.

Vikings: Valhalla yanında bu da ilginizi çekebilir: Apple Mac Studio ve Studio Display

İLGİLİ HABERLER