reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Band 7

Xiaomi Mi Band 7 akıllı bileklik için yeni bilgiler geldi

Xiaomi Mi Band 6 üstüne konumlandırılacak Xiaomi Mi Band 7 akıllı bileklik için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

İlk bilgileri geçtiğimiz günlerde gelen Mi Band serisinin yeni üyesi Xiaomi Mi Band 7, kısa süre önce resmi kayıtlara giriş yaptı. Buradan işaretle çok yakında lanse edilecek gibi görünen ancak henüz resmi paylaşımları başlamayan ürün, sertifika sitelerine göre bünyesinde 250 mAh kapasitesinde bir pil taşıyor. Daha ön ortaya atılan iddialara göreyse ürün AOD desteğiyle yolda bulunuyor. Yani model her zaman açık ekran özelliği taşıyacak ve böylece pil ömrünü harcamadan birçok konuda sürekli bilgi verebilecek. Yerleşik olarak GPS’e sahip olacağı yani bu konuda telefonlardan bağımsız hale geleceği aktarılan giyilebilir ürün, bir akıllı alarm özelliğini de beraberinde getirecek.

Yapılan eski sızıntıya göre Mi Band 7 ile ekran da büyüyecek. Burada aşırı bir artış olmayacak ancak içerik gösterimini büyütecek ve 192×490 piksel çözünürlük seviyesine çıkacak akıllı bileklik, iddialara bakılırsa eskiye nazaran daha çok sporu / aktiviteyi (Aerobik ve Zumba listede) detaylı olarak takip edebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

L66 kod adı ve M2129B1 ile M2130B1 model numaraları ile geliştirildiği düşünülen akıllı bileklik, çok uzun süreli kullanım için özel bir güç tasarrufu modunu da beraberinde getirecek gibi görünüyor. Türkiye’de de satılmasını beklediğimiz, fiyatıyla çok geniş bir kitleye hitap edecek.

Xiaomi Mi Band 7 akıllı bileklik yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca