reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Band 7 için yeni tasarım paylaşımları yapıldı

Xiaomi Mi Band 6 üstüne konumlandırılacak Xiaomi Band 7 akıllı bileklik modeli çok yakında tanıtılacak ve satışa sunulacak.

Xiaomi Band 7 için sabah saatlerinde 24 Mayıs tarihinde görücüye çıkaracağız paylaşımı yapıldı. Bu açıdan ses getiren ürün için resmi poster paylaşımları de sürüyor. Şirketten gelen yukarıdaki son posterlerde sürpriz olmayan tasarım bir kez daha görülüyor. Paylaşımlardan birisinde altı farklı renkte silikon kayış ile karşımıza çıkan model, aşırı olmasa da daha ince çerçevelere sahip. Hali hazırda birden fazla ülkede seri üretime alındığı bilinen bileklik, eski sızıntılara göre bünyesinde 250 mAh kapasitesinde bir pil taşıyor ve AOD desteğiyle yolda bulunuyor. Yani Band 7 her zaman açık ekran özelliği taşıyacak ve böylece pil ömrünü harcamadan birçok konuda sürekli bilgi verebilecek. Yerleşik olarak GPS’e sahip olacağı iddia edilen giyilebilir ürün, bir akıllı alarm özelliğini de beraberinde getirecek.

Sınırlı sayıdaki sızıntılara göre Band 7 ile ekran da büyüyecek. Kaynaklara göre 192×490 piksel çözünürlük seviyesine çıkacak akıllı bileklik, iddialara bakılırsa eskiye nazaran daha çok sporu / aktiviteyi (Aerobik ve Zumba listede) detaylı olarak takip edebilecek ve çok uzun süreli kullanım için özel bir güç tasarrufu modunu da beraberinde getirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yapılan bir sızıntıya göre ürünün fiyatı Avrupa özelinde 45 euro seviyesinde olacak. İleride Türkiye’de de satılacak model, burada 700 TL ya da üstünde bir fiyata sahip olabilir. Şu an Türkiye’de bir önceki model 700 TL’ye satılıyor. Bu açıdan yeni model 800 TL bandını bile zorlayabilir. Bunu diyoruz çünkü kur artışı sürüyor ve firmaların bu konuda yapabileceği bir şey bulunmuyor.

Xiaomi Band 7 akıllı bileklik yanında bu da ilginizi çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca