reklamı kapat

POPÜLER

Vikings

Vikings cephesinden bir iyi bir kötü haber

Vikings son yılların en fazla izlenen yabancı dizileri arasında yer alıyor. Fakat tıpkı Game of Thrones gibi Vikings için de veda zamanı gelmiş gibi görünüyor.

Vikings dizisini yakından takip edenlerin bildiği üzere yeni sezon için çalışmalar tam gaz devam ediyor. Paylaşılan ilk detaylar doğrultusunda altıncı sezonun on bölümden oluşacağını biliyoruz. Bu on bölümden ilk beş tanesi 2019 senesinin sonuna doğru izleyici karşısına çıkacak. Kalan beş bölüm de 2020 senesinin başında ekrana gelecek. Buraya kadar her şey normal. Fakat Deadline sitesinin haberine bakılırsa bu on bölümle birlikte Vikings’in televizyon macerası son bulacak. Yani 2020 senesinde Vikings’e veda edeceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fakat Vikings’i heyecan dolu dünyasına tamamen elveda demeyeceğiz. Tıpkı Game of Thrones’ta olduğu gibi Vikings için de kardeş dizi geliştirme çalışmaları başlamış durumda. Yine Deadline sitesinin haberine göre History kanalı ve MGM yapım firması hazırlıklara çoktan başladı. Tam olarak neyi veya kimi anlatacağını bilmediğimiz yeni projeyi Michael Hirst şekillendirecek. Kısacası bu yeni proje emin ellerde diyebiliriz. Fakat eğer aynı dünyada kalmaya devam edeceksek, dizi neden bitiyor, işte bu sorunun yanıtı henüz belli değil.

İlginizi çekebilir

Vikings’in 5×17 tanıtımı