reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Smart Keyboard Trio 500

Samsung Smart Keyboard Trio 500 Türkiye’de satışta; işte fiyatı

Geçtiğimiz ay resmi olarak tanıtımı yapılan Samsung Smart Keyboard Trio 500 için beklediğimiz gibi Türkiye satışı da başladı.

Samsung Smart Keyboard Trio 500, kısaca hatırlamak adına direkt olarak mobile özel olarak hazırlanmış bir taşınabilir klavye modeli ile dikkat çekmişti.

Avrupa özelinde 45 euro fiyatı olan klavye, Türkiye’de siyah ve beyaz renkleriyle 399 TL fiyat etiketine sahip. Ürün direkt olarak buradan elde edilebiliyor.

Bu klavye detaylarına aşağıda yer verdiğimiz Android tablet Samsung Galaxy S7 FE LTE yanında hediye olarak veriliyor. Ancak bu sadece 18-30 Haziran arasındaki alımlar için geçerli.

Apple’ın Magic Keyboard’u gibi ince bir gövdeye sahip olan şık seçenek, bağlantı için Bluetooth kullanıyor ve aktarıldığı kadarıyla aynı anda üç farklı cihaza bağlı kalabiliyor.

Örneğin klavye bir Samsung tablete, telefona ya da dizüstüne aynı anda bağlanabiliyor. Bu üç cihaz arasındaki geçiş klavye üzerindeki özel tuşlardan ayarlanıyor.

Samsung Smart Keyboard Trio 500 dikkat çekecektir

Ağırlığının 412 gram olduğu aktarılan klavye modeli, gücünü iki adet AAA pilden alıyor. Üründe DeX desteği ve buna özel bir butonun olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Bu tarz bir ürüne ihtiyacı olanları memnun edecek klavye, kısa tuş yapısıyla herkese hitap etmiyor. Ancak bunu oldukça sevenler de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en son AirPods modeli AirPods Max