reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Smart Keyboard Trio 500

Samsung Smart Keyboard Trio 500 için fiyat açıklandı

Geçtiğimiz haftalarda tanıtımı yapılan Samsung Smart Keyboard Trio 500 için resmi fiyat etiketi sonunda resmen açıklandı.

Samsung Smart Keyboard Trio 500, direkt olarak mobile özel olarak hazırlanmış bir taşınabilir klavye modeli ile dikkat çekmişti.

Resmi lansmanda firma modelin fiyatını açıklamamıştı. Fiyat şimdi verildi ve Avrupa özelinde 45 euro olarak belirlendi. Fiyat beklendiği gibi yüksek çıkmadı.

Hatırlamak adına Apple’ın Magic Keyboard’u gibi ince bir gövdeye sahip olan şık seçenek, bağlantı için Bluetooth kullanıyor ve aktarıldığı kadarıyla aynı anda üç farklı cihaza bağlı kalabiliyor.

Örneğin klavye bir Samsung tablete, telefona ya da dizüstüne aynı anda bağlanabiliyor. Bu üç cihaz arasındaki geçiş klavye üzerindeki özel tuşlardan ayarlanıyor.

Ağırlığının 412 gram olduğu aktarılan klavye modeli, gücünü iki adet AAA pilden alıyor. Üründe DeX desteği ve buna özel bir butonun olduğunu da belirtmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Smart Keyboard Trio 500 dikkat çekecektir

İleride Türkiye’de de satılacağını düşündüğünüz ürün, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renge sahip.

Modelin henüz Türkiye fiyatı belli değil. Ancak 45 euro fiyat üzerinden modelin Türkiye fiyatı 600 TL’ye yaklaşabilir. Rakamın kaç olacağını elbette zaman gösterecek.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en son AirPods modeli AirPods Max