reklamı kapat

POPÜLER

Samsung SmartThings

Samsung SmartThings’in yeni arayüzü yayında; işte öne çıkan özellikler

Samsung, SmartThings hizmetinde yeni güncellemeler sundu. Arayüz değişikliğini içeren yeni güncellemeler, kullanıcılara evlerini kontrol etme konusunda daha basit ve güçlü bir deneyim vadediyor. Hizmetin mobil ve Windows masaüstü uygulamaları artık gelişmiş güncellemelere sahip.

Yeni SmartThings arayüzü bağlantılı ev deneyimlerini keşfetmeyi daha kolay hale getiriyor. SmartThings’in gelişmiş tasarımı, uygulamayı Sık Kullanılanlar, Cihazlar, Yaşam, Otomasyonlar ve Menü olmak üzere beş farklı sekmeye ayırıyor. Yeni arayüz, bugünden itibaren Android cihazlarda, en yakın zamanda da iOS cihazlarda kullanılabilir olacak.

Sık Kullanılanlar: SmartThings içindeki bu yeni ana ekran, daha hızlı erişim için en sık kullanılan cihazları, görünümleri ve hizmetleri bir araya getiriyor.

Cihazlar: Kullanıcıların televizyonları, ampulleri, cihazları ve daha fazlasını bağlantıya ekleyerek tüm cihazları görüntülemesine ve kontrol etmesine olanak tanıyor.

Yaşam: Kullanıcılar mutfak ve yemek hazırlama deneyimleri sunan SmartThings Cooking gibi yaşam deneyimini iyileştiren daha gelişmiş işlevler hakkında bilgi edinebiliyor.

Otomasyonlar: Cihazlar arasında bağlantı kurarak bir arada çalışmalarını, kapının açılması ve ışığın yanması gibi evdeki belirli koşullara yanıt verebilmelerini sağlıyor.

Menü: Bu sekme, SmartThings Labs, Bildirimler, Geçmiş ve Ayarlar dahil olmak üzere ek SmartThings özelliklerini içeriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, güncellenen SmartThings hakkında açıklamada bulundu

Samsung Electronics Kurumsal Başkan Yardımcısı Jaeyeon Jung, konuyla ilgili şunları söyledi: “Yeni SmartThings deneyimini kullanıcılarımıza sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimize kulak vererek kullanıcı deneyimini sadeleştirmek amacıyla teknolojimize yatırım yaptık. Akıllı evlerin popülerliği artmaya devam ederken, SmartThings tüm kullanıcıların bağlantılı cihazlarla daha akıllı bir hayatın keyfini çıkarmasını sağlayan ideal bir platform.”

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en ufak aksiyon kamerası ile tanışın