reklamı kapat

POPÜLER

samsung galaxy note 20

Samsung telefonların tepki çeken reklam detayından güzel haber

Kısa süre önce hatırlarsınız Samsung Galaxy Note 20 ailesi ve Galaxy Fold 2 ile beraber tanıtılacak One UI 2.5 için kötü bir haber gelmişti.

Galaxy Note 20 ve Galaxy Note 20 Plus / Ultra ile Galaxy Fold 2 modelleriyle 5 Ağustos tarihinde tanışıyoruz. İşte bu etkinlikte One UI 2.5 arayüzün de resmi olarak lanse edilmesi bekleniyor. Kısa süre önce bu arayüz için ortaya çıkan aşağıdaki görsel, firmanın yeni arayüz ile telefonlarda reklam göstermeye başlayacağını ortaya çıkardı. Hatta daha sonra burada 15 saniyelik video reklamların kullanılacağı dahi aktarıldı. Bu reklamların kilit ekranında çıkacağı belirtiliyordu. Ancak bunun gerçek olmadığı ortaya çıktı. Yani daha önce söylendiği gibi One UI 2.5 ile telefonların kilit ekranlarına bir reklam gelmeyecek. Ancak bu olumlu haber reklam konusunda Samsung’u olumsuz bir konuda gündeme getirdi.

samsung

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung telefonlarda hali hazırda reklamlar bulunuyor

XDA tarafından açık olarak gösterildiği kadarıyla firmanın telefonlarında hali hazırda birçok reklam bulunuyor. Hatta firmanın Galaxy S20 serisinde dahi (Bildirim ekranı) kendi reklamlarını gösterdiği aktarılıyor. Aynı zamanda firmanın bazı kendi uygulamaları içerisinde de ticari reklamların çıktığı söyleniyor. Kullanıcılar bunun Samsung’un kendi uygulamaları olsa dahi görmek istemiyor. Çünkü telefonlar ücretsiz değil ücretiyle satın alınıyor.

İlgili Video

Firmanın yeni katlanabilir modeli böyle üretiliyor!