reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Opel Mokka

Yeni Opel Mokka için detayları gösteren ilk parçalar geldi

Resmi kaynaklardan detaylar gelmeye devam eden yeni Opel Mokka parçaları, her geçen gün resmin bir parçasını daha belirgin hale getirmeye devam ediyor.

Bir süredir kamuflajlı görselleri üzerinden yüzünü gösteren yeni Opel Mokka için artık nabız git gide yükseliyor. Önümüzdeki yılın ilk çeyreği içerisinde kademeli olarak Avrupa pazarına sunulmasını beklediğimiz modeliyle ilgili detaylar paylaşmaya devam eden resmi kaynaklardan bu kez de render çizimleri geldi. Kendinden sonra gelecek araçlar için de tasarım bazında referans niteliği taşıyacak olan Mokka’nın çizgileri 2018 yılında tanıtılan GT X Experimental konsepti üzerine şekillenecek. Nitelim paylaşılan detaylarda bunu çok net bir şekilde görmeye başlıyoruz. Vizor olarak isimlendirilen yeni ön tasarımda Opel’in ikonik modellerinden Manta’nın birinci neslinden ilham alıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni Opel Mokka tam elektrikli versiyonuyla gelecek

Peugeot grubunun CMP platformu üzerine geliştirilen yeni jenerasyon bu sayede bir öncekine göre hissedilir derecede farklı bir sürüş deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Tam elektrikli versiyona da sahip olması beklenilen Mokka’nın bu pakette 330 kilometre menzil ve 134 beygir güç değerleriyle sahneye çıkması gündemde. Mokka ile ilgili geçtiğimiz süreçte açıklamalarda bulunan CEO Michael Lohscheller; “Yeni Mokka, uzun tarihimizdeki en heyecan verici otomobillerden biri olacak.” ifadeleriyle beklentileri artırmayı başarmıştı. Önümüzdeki günlerde daha detaylı parçalarıyla da karşımızda olacak modelle ilgili gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Tam elektrikli özellikleriyle Opel Corsa-E