reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Samsung Türkiye bir E-atık toplama kampanyası başlattı

Yapılan resmi açıklamaya göre Samsung Türkiye bir E-atık toplama kampanyası başlattı. Burada 3.000 TL’ye varan hediye çeki fırsatı sunuluyor.

Bu konuda firmadan gelen açıklama şöyle oldu: “Samsung Electronics, 31 Aralık’a kadar devam edecek kampanyası ile, elektronik atıkların çevre üzerindeki olumsuz etkilerini minimize etme ve döngüsel ekonomi ilkelerini destekleme vizyonunu hayata geçirerek, ülke çapında çevre farkındalığını bir üst seviyeye taşımayı hedefliyor. E-atık toplama kampanyası, İstanbul, Ankara ve İzmir’deki seçili Samsung bayilerinde yapılan alışverişlerde geçerli olup, TV, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çamaşır kurutma makinesi, ankastre ocak, fırın ve davlumbaz gibi seçili ürünlerle alışverişleri kapsıyor. Kampanya, alınan yeni ürünlerin teslimatı esnasında, eski cihazlarını geri dönüşüm amaçlı Samsung’a iade eden tüketicilere, kampanya koşullarını yerine getirmeleri halinde seçili Samsung bayilerinde, Samsung Online Mağaza’da ve Shop Mobil uygulamasında kullanılabilecek, ürünün çeşidine göre 2000, 2500 veya 3000 TL değerinde hediye çeki elde etme imkanı sağlıyor. Bu önemli çevre girişimiyle Samsung Electronics Türkiye, e-atık geri dönüşümünü artırmayı ve ülkemizde sıfır atık vizyonuna önemli bir katkı sunmayı amaçlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kampanya, döngüsel ekonomi ve kaynakların verimli kullanımı ilkelerine destek oluyor. Ayrıca, elektronik atıkların yönetimi ve azaltılması için alınan önlemlere ek olarak, kampanya ile atıkların etkin bir şekilde toplanması ve işlenmesi hedefleniyor.

Yıl sonuna kadar sürecek olan bu çevreci kampanya, Samsung’un küresel sürdürülebilirlik hedefleriyle uyumlu olarak, çevrenin korunması ve döngüsel ekonomiye katkıda bulunma amacıyla atılan önemli bir adım olarak dikkat çekiyor.

Samsung Electronics Türkiye, çevre dostu teknolojileri ön planda tutarak, tüketicilere sürdürülebilirlik ve çevrenin korunması konusunda aktif rol alma fırsatı sunuyor ve çevre üzerinde olumlu bir etki yaratma çabasını sürdürüyor.”

Samsung açıklamaları yanında bu da ilginizi çekebilir: Hyundai’den otomatik çalışan şarj robotu