reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy note 20 ultra

Samsung’dan amiral gemilerine üç yıl güncelleme sözü

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Unpacked 2020 kapsamında amiral gemilerine üç yıl güncelleme sözü verdi. İşte detaylar;

Samsung, Unpacked 2020 kapsamında detaylarına aşağıdaki haberden ulaşabileceğiniz beş yeni ürün tanıttı. Firma bunlar arasında çok önemli bir söz de verdi. Resmi olarak yapılan açıklamaya göre Galaxy S10 serisi ve daha yeni amiral gemileri üç yıl boyunca ana Android güncellemelerini alacak. Aynı zamanda bu telefonlara düzenli olarak güvenlik güncellemeleri de verecek firma, bu açıklamasıyla kullanıcıları memnun etmiş durumda. Bu arada Samsung’un Galaxy A serisini de unutmadığını belirtelim. Ancak burada “donanım yeterse” şeklinde bir tabir kullanılıyor. Yani donanım yeterli olduğu süre boyunca yeni Galaxy A modelleri de üç yıl güncelleme alacak deniyor. Bu da amiral gemilerinden daha güzel görünüyor. Firmanın bugün tanıttığı amiral gemileri kutularından Android 10 üstü One UI 2.5 ile çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung güncelleme konusunda iyi firmalardan

Birçok oldukça eski cihazı en azından güvenlik güncellemeleri odağında güncel tutan firma, bundan sonra ana Android güncellemeleri konusunda da kişileri pişman etmeyecek gibi görünüyor. Android tarafında 3 yıl ana ana güncelleme birçok kullanıcı için fazlasıyla yeterli görünüyor. Günümüzde telefonlarını bu kadar uzun süre değiştirmeden kullananların sayıları gittikçe azalıyor. Teknoloji çok hızlı ilerliyor.

İlginizi Çekebilir

SpaceX bugün önemli bir başarı ilan etti