reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Samsung’dan çektiğiniz selfie’leri uzay sınırına çıkaran ilginç proje [Video]

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, Galaxy S10 5G modeli özelinde çok ilginç bir reklam kampanyası başlattı. Bu kampanya sayesinde selfie’ler uzay sınırına çıkıyor.

Samsung Galaxy S10 ailesi biliyorsunuz Türkiye için temel olarak üç farklı modelden oluşuyor. Burada Galaxy S10, Galaxy S10e ve Galaxy S10 Plus modelleri karşımıza çıkıyor. Ancak ailenin Türkiye’de satılmayan bir Galaxy S10 5G versiyonu da bulunuyor. Şirket işte bu 5G desteği taşıyan gelişmiş modeli uzay sınırına gönderiyor. Bunun için “SpaceSelfie” isimli bir reklam kampanyası hazırlayan firma, bu sayede telefon ile çektiğiniz ve sisteme yüklediğiniz selfie fotoğrafları da uzay sınırına taşıyor. Balon ile uzaya çıkarılacağı aktarılan telefon, söylendiği kadarıyla gönderilen selfie’leri ekranında açacak bu fotoğraf açıkken arkadaki kamera ile cihazın fotoğrafı çekilecek. Bu sayede çektiğiniz selfie, arkasındaki uzay manzarasıyla görüntülenecek ve tarafınıza iletilecek. Şimdilik Hollanda merkezli olarak başlayan Samsung projesi, gerçekten ilginç görünürken, bunun gerçek olması ciddi çalışma yapıldığı ve hatta iki farklı uygulama geliştirildiği aktarılıyor.

Samsung
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung reklam konusunda sınırları zorluyor

Firmanın daha önce de gerçekten çok ilginç akıllı telefon reklamları / reklam ile pazarlama çalışmaları olmuştu. Ancak SpaceSelfie ile gerçekten sınırlar zorlanıyor ve neredeyse Dünya dışında çekim yapılıyor. ABD’den gönderilecek Galaxy S10 5G modelinin belirlenen üst sınırda sadece 200 saat boyunca kalacağı verilen bilgiler arasında.