reklamı kapat

POPÜLER

samsung

Samsung’dan iPhone 6 Plus ve Apple Watch’a sert cevap [Video]

Görünen o ki Samsung‘un en iyi yaptığı şeylerden biri Apple‘ı eleştiren reklam serileri çekmek. Apple’ın iPhone 6, iPhone 6 Plus ve Apple Watch duyurularından sonra Samsung’un yine söyleyecek bir şeyleri vardı elbette…

Samsung, Galaxy Note 4 ile oldukça iddialı gelirken, en dişli rakibi Apple’ı da yerden yere vurmaya devam ediyor. Başlarda oldukça eğlenceli gelen reklamlar, mizahını hala korusa da Samsung’un satış politikasının sadece rakibini eleştirmek üzerine olduğu izlenimini de vermiyor değil. Galaxy Note 4 gibi gelişmiş özellikleri bünyesinde barındıran bir cihaza duydukları güveni, Apple’ın açıklarıyla yansıtmaları akıllarda soru işaretleri oluşturuyor.

samsung
Altı videodan oluşan reklam serisinde Apple’ın sunumda anlattığı şeylerin çoktan yapıldığını dile getiren Samsung, eksik özelliklere de vurgu yapmadan geçmiyor. Apple’ın canlı yayınını izleyebildiniz mi mesela? Üzülmeyin, pek çok insan izleyemedi çünkü yayın sürekli donuyordu. Büyük ekran mı dediniz? Yıllardır var. Ya büyüleyici akıllı saat? Evet, o da yapılmıştı. Hala kalem deneyimi yok mu? O halde Samsung’un S Pen‘ini denemek için daha uygun bir zaman olamazdı. Ayrıca hala aynı anda iki farklı işi tek ekranda yapamaması da Apple’ın ayıplarından biri. Genel olarak bu sorular üstünde dönen reklam tebessüm edilesi ancak hala piyasadaki Apple hakimiyetini açıklamaktan oldukça uzak.

iPhone 6 Plus ve Samsung Galaxy Note 4’ün karşılaştırmasını buradan okuyarak hangisinin daha iyi olduğuna siz karar verin.

VİDEO

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung’dan iPhone 6 Plus ve Apple Watch’a sert cevap [Video]” için 2 cevap

  1. Alkim dedi ki:

    Piyasadaki Apple hakimiyeti derken ? Biraz araştırmak fena olmazmış

  2. uygun dedi ki:

    saat değil kelepçe