reklamı kapat

POPÜLER

Samsung

Samsung’dan “yanlışlıkla” yeni bir Galaxy Note 9 sızıntısı

Artık hemen her markanın amiral gemisi modeli tanıtımında yaşadığımız gibi, Samsung da Galaxy Note 9 öncesi “sızıntılara” doymuyor.

Samsung Galaxy Note 9 tanıtımı için nefeslerimizi tuttuk. 9 Ağustos’ta gerçekleşecek olan tanıtım, firmanın en sevilen ailesinin en güçlü modelini kullanıcıların beğenisine sunacak. Ancak her sene olduğu gibi çeşitli sızıntılarla bazı detaylar sürpriz olmaktan çıkmış durumda. Özellikle tasarım konusunda. Çünkü artık kılıflardan tasarımın ince detaylarına kadar biliyoruz. Firmanın Yeni Zelanda sitesinin kısa sürede yayınlayıp kaldırdığı ön sipariş duyurusuyla, tasarıma yeni bir bakış atma şansı daha edindik. Sızıntıları bildirmekle ünlü Evan Blass‘ın keskin gözlerinden kaçmayan bu “hata” ise kısa sürede düzeltildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Süper güce merhaba deyin”

Sızıntı geçmişte de sızan pek çok tasarım fotoğrafını doğrulayan noktalarla geliyor. Çıkış cihazı olarak mavi gövdeli sarı S Pen’li modeli seçen Koreli teknoloji devi, telefonu tanıttığı gibi ön siparişe açmayı planlıyor. Type C bağlantı noktasıyla gelen cihaz, 3,5 mm’lik kulaklık girişini de terk etmiyor. Fotoğrafta çift arka kameranın yanında parmak izi sensörü de görülebiliyor.

6,4 inç boyutunda Super AMOLED ekranla gelmesi beklenen cihazda işlemci olarak da Snapdragon 845 yer alacak. 6 GB / 8 GB RAM alternatifleri ile 128 GB / 256 GB / 512 GB dahili hafıza seçenekleri sunması beklenen cihazın çift kamera kurulumunun ise geniş açı ve telefoto olmak üzere 12 megapiksel çözünürlüklü olması bekleniyor. Yani Galaxy S9+’da gördüğümüz kamera konfigürasyonu burada da yer alacak. Cihazın pil kapasitesi ise 4.000 mAh.

İlgili Video

Telefon için yayımlanan videolardan