reklamı kapat

POPÜLER

Selfie çekmeye dalıp maçı unuttular [Video]

“En sevdiğiniz oyuncu atışı mı kaçırdı? Sorun değil, zaten o sırada selfie çektiğiniz için bunu göremediniz.” İşte bu cümle geçtiğimiz gün gerçekleşen Arizona Diamondbacks ve Colorado Rockies beyzbol maçının özetiydi.

Geçtiğimiz gün gerçekleşen MLB maçında ne maç sunucuları ne de izleyiciler tam olarak maça odaklanamadı. Bunun sebebi ise selfie çılgınlığıydı. Maç boyunca T Mobile’ın yaptığı “Oyunun en güçlü hayranı” kampanyası izleyiciler tarafından oldukça ilgi gördü. #AZDATASTRONGFAN hashtag’i ile Twitter’dan selfie’lerini paylaşan hayranların böylesine bir kampanyaya katılması oldukça olağan bir durum. Ancak selfie çekmeye dalan hayranlar maçı izlemeyi unuttu.

Maç sunucularının da dikkatini çeken durum, hayranların çeşitli surat ifadeleri ve yiyecekleriyle hiç durmadan selfie çekmesiyle ilgili komik yorumları da beraberinde getirdi. Hem komik hem de bir o kadar üzücü olan durum ne yazık ki artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. T Mobile‘ın bu kampanyası da bunu açık bir şekilde ortaya koyuyor. Maç sırasında favori oyuncunuz önemli bir atış da kurtarsa Messi kariyerinin en etkileyici golünü de atsa telefonun ön kamerası size dönükken önemli olan tek şey selfie’de ne kadar iyi çıktığınız. Tabii bunları Twitter ve Instagram‘da günün hashtag’leriyle paylaşmayı da unutmayın.

İLGİLİ HABERLER