reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi CC9 ve Xiaomi Mi CC9e

Selfie odaklı Xiaomi Mi CC9 ve CC9e hakkında ilk bilgiler ve fiyatlar

Akıllı telefon sektörünün yıldızı parlayan isimlerinden Xiaomi, iki farklı akıllı telefon modeli daha geliştiriyor. Yakın zamanda selfie odaklı Xiaomi Mi CC9 ve CC9e geliyor.

En son karşımıza Redmi K20 üstüne kurulan Mi 9T ile çıkan firma, şimdi Xiaomi Mi CC9 ve CC9e ile ses getirmeye hazırlanıyor. Merak uyandıran selfie yani özçekim fotoğraf çekimine odaklanan cihazlar, teknik olarak önemli detaylar kazanmış durumda. Baktığımız zaman CC9 modeli ön kamerayı içerisine alan bir damla çentikle geliyor. Parmak izi sensörü ekrana entegre edilen cihaz, önünde 32 megapiksel, arkasında ise üçlü kurulumun merkezinde 48 megapiksel kamera taşıyor. 4.000 mAh pili bulunan ve burada 27W hızlı şarj desteği veren telefonun, gücünü Snapdragon 730 işlemciden ve 6 GB / 8 GB RAM’den alacağı söyleniyor. 128 GB / 256 GB dahili depolama seçenekleri sunulacak model hakkında başka bilgimiz bulunmuyor.

Xiaomi’nin CC9e modeli ise 6,3 inç Full HD+ IPS LCD ekran kullanıyor. Önündeki çentikte 32 megapiksel, arkasında ise 48 megapiksel + 8 megapiksel + 13 megapiksel olmak üzere üçlü kurulum taşıyan model, 4.000 mAh pile ve 18W hızlı şarj desteğine sahip olacak. 6 GB RAM + 64 GB dahili depolama ile geleceği söylenen model, daha alta konumlandırılıyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi CC9 ve CC9e kaça satılacak?

Garip isimli Mi CC9 modeli depolama ve RAM’e bağlı olarak 361, 404 ve 447 dolar fiyat etiketleriyle raflardaki yerini alacak. CC9e modeli ise 231 dolara satılacak deniyor. Uygun fiyatlı modellerin sadece Çin pazarına özel olacağı düşünülüyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Firmanın ekran altı kamera teknolojisi